Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

povidej prehanej

ja premyslim tak za 4 roky - passatecek kombi.

ale superbejk me laka jako svina

No ten slabej tejden, co mám kočkoparda doma, mě utvrdil v tom, že vývoj jde až moc dopředu a já by nerad něco zaspal. Navíc od novýho roku jsem na plnej úvazek u VW, takže tak... ;)

Nejraděj bych si postavil ten novej haus v D, ale aspoň tam, co mám tu novou parcelu, je to docela v pohodě, mimo dění... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to vim...

pepi takze z tebe by byl normalni reichmann? no totoc :D budes pak mit slevy na VW :D ze bych si od tebe neco poridil..pro zuzu eose pro sebe iroca :D

No už za rok by jsme se mohli prohánět v novým Scirrocu, jak jsem se tak díval do papirusů... ;)

no na ten sem zvedav

uz mi nejak chybi nastupce corrada..zadny r32ky to nezachranej, mozna tak ta jetta supersport

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, nevim v cely CR hlasej pod nulou a naledi/snih...

cosby si s tim poradi ;)

To verim, ale aby si neporadil s jeho supem nakej "superdriver" prazak s letnakama... <_< ...kdyz proti tobe jede auto v protismeru na naledi tak jses bezmocnej, taky jsem to uz zazil...

jedu Tojótou,né Supem :D

ja ti dam prazaky s letnakama lamo :D

pragl ted:

Aá napadlo 5cm to bude v praglu 100% kalamita <_< ..ale jinde to neni vo moc lepsi...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ja prebehlik

jinak nova informace - Frankie bude mit pristi roka asi SUPa

Jj, přeběhlík... ;)

No já jsem o Superbejkárně taky uvažoval, ale jednoznačně, za ty peníze můžu mít spostu veselejších kousků z koncernové stáje... :palec2:

povidej prehanej

ja premyslim tak za 4 roky - passatecek kombi.

ale superbejk me laka jako svina

Sup je ale strasne nepraktickej co do kufru, starsi nemaj ani sklapeci sedacky, super auto na dalnicni trasy, ale na okreskach zadna zabava, a na predposlednim pasatoj zase odchazi predni hlinikova naprava, to same u predposledni A4 a nehrada je kurevsky draha...

..radsi OII, ale tak je draha a prvni rocniky nebudou asi uplne ok..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ja prebehlik

jinak nova informace - Frankie bude mit pristi roka asi SUPa

Jj, přeběhlík... ;)

No já jsem o Superbejkárně taky uvažoval, ale jednoznačně, za ty peníze můžu mít spostu veselejších kousků z koncernové stáje... :palec2:

povidej prehanej

ja premyslim tak za 4 roky - passatecek kombi.

ale superbejk me laka jako svina

Sup je ale strasne nepraktickej co do kufru, starsi nemaj ani sklapeci sedacky, super auto na dalnicni trasy, ale na okreskach zadna zabava, a na predposlednim pasatoj zase odchazi predni hlinikova naprava, to same u predposledni A4 a nehrada je kurevsky draha...

..radsi OII, ale tak je draha a prvni rocniky nebudou asi uplne ok..

Tak to se mýlíš.Jezdím se Supem dost pouze kolem komína a pohodlí na rozbitých cestách je k nezaplacení.A s těmi nápravy je to taky-jedna bába povídala.mám 133000 a nic a kolega 212000 a měnil jeden čep.

Jinak guten tag,jdu do práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...