Přejít na obsah

Pionner AVH3200BT + couvací kamera


D4NNY4344

Doporučené příspěvky

Zdravím,

pořídil jsem si do Supíka couvací kameru, mám Pioneera AVH3200BT, všechno šlape jen se mi automaticky nepřepíná na kameru při zařazení zpátečky. Kameru mám normálně napojenou na couvačky (napájení) a do rádia vede normální AV. Na obou koncích toho AV kabelu byl vyvedenej ještě takovej tenkej červenej kablík bez koncovky, kterej sem nepřišel na to kam připojit.

Poradí mi někdo jak rozchodit to automatický spuštění při zařazení zpátečky?

Předem dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Všechny radia to mají stejné. Napájení je z plusového kabelu žárovky zpátečky, minus mostra a sinch na kameru. Je divné, co tu popisuješ. Většinou co je červené je plusové. nemáš to špatně zapojené? Nemá ten červený být napájení? Kamera potřebuje + a - na to , aby fachala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže ještě jednou.

VPŘEDU U RADIA:

Ten červený kablík na AV kabelu je plusové napájení kamery. Jak napsal kolega Honza, u radia ho spoj s tím fialovovo-bílým(bude tam napsáno něco jako revese signal,nebo reverse). U radia zapoj i SINCH do příslušného konektoru na radiu (bývá tam napsáno reverse camera, nebo AV in).

TAK A TEĎ VZADU:

Kameru spojit s AV kabvelem, červený kablík spojit s plusovým na kameře a zároveň se zpátečkou. Zbývající kabel (většinou černý) ukostřit. A je to. Napájecí kabel kamery bývá vetšinou kabel zvlášt a mívá kulatý konektor JACK třeba jako na sluchátka (ale nemusí to tak být)

To už je komplet návod, nelze na tom nic pokazit. Hlavně nepřepólovat, mohla by se poškodit kamerka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...