Přejít na obsah

Schema zapojenia vysvetlenie


Lukas1450

Doporučené příspěvky

Chlapci prosim vas kto pomoze mi a vysvetli mi lajicky kde mam co napojit ... chcem spojazdnit ostrekovace a potrebujem spojazdnit elektriku ...  moze mi niekto napisat ako a co mam kde zapojit ? kde co a  aky konektor a tak... dakujem ... prikladam schemu zapojenia... ale ja jej nerozumiem ..Dakujem ... 

elektrika ostrekovac svetiel.doc

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle schématu to vidím takto:

Z cyklovače V nebo VI vede červeno/fialový kabel do levého A-sloupku hnědá jednopólová svorkovnice, z ní červený kabel do motorku ostřikovače

Takže jeden kabel motorku ostřikovače ukostřit (najít kostřící bod, jeden je třeba u toho A-sloupku dole)

Druhý kabel napojit na A sloupek šedá svorkovnice červený kabel. Nevím, jestli tam bude průprava už na tom sloupku, pokud ne, pak bys to musel napojit přímo na červeno/fialový kabel na cyklovač.

Docela hračka zapojení, jsem to čekal horší, ale jde o to, jestli Tvůj cyklovač není jiný, než na auto s ostřkem už z výroby, a ani to netuším, to bude asi vědět Ace (podle schematu tam asi budou dva)

Určitě bych na plusový kabel od motorku ostřiku dal pojistku a to co nejblíže napojení k cyklovači

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...