Přejít na obsah

Autoalarm META...


kojban

Doporučené příspěvky

Ahojte. Prosím, chcel by som sa opýtať, či mi neviete poradiť, ako zistím typ alarmu meta. Krabicu nemám, a niekam som založil návod na použitie. Chcel by som zistiť, ako alarm resetnúť. Stala sa mi taká zaujímavá vec. Bol som v nemocnici, priamo v areáli a uzamkol som auto. Keď som sa vrátil, za boha som ho nevedel otvoriť. Nakoniec sa mi to zázrakom podarilo. Začalo mi to ale blbnúť. Odvtedy, keď auto uzamknem, všetko sa zavrie, okrem vodičových dverí. Tie musím zamknúť kľúčom. To isté je pri odomknutí. Odomkne všetky dvere, okrem vodičových. Tie musím odomknúť zasa kľúčom. Už som z toho na hlavu, hlavne keď sa trepem z obchodu, musím nákup vyložiť pred auto, zamknúť, vziať nákup.... No proste jak v dobe kamennej. Ten alarm je staršej výroby, montovaný v roku cca. 2006. Je základnej rady, malý dvojtlačítkový ovladač... Ide mi totižto o to, že mi kolega spomínal, že sa mu stala podobná vec a prestalo to, keď alarm resetoval. Ako ale, to mi neprezradil.... Ďakujem za každú radu.. Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podivej se tady mozna tam bude i ten tvuj http://www.casystem.cz/ke-stazeni.html jinak ja mel v Felicii takovy klicek a ten se zasouval do takove krabicky v motorovem prostoru a tam se to dalo vypnout a zapnout. A jinak jak jsem to sparoval ten ovladac s autem tak stacilo asi 20 sekund drzet tlacitko zamknuti az pohasla ta dioda v ovladaci. A u auta muselo byt vse zavrene, nez se to sparovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakuje, našiel som ho tam.... Nastal pre mňa ale ďalší problém a to, že nemám kartičku od výrobcu s 5 miestnym kódom. Tú som zapatrošil spolu s návodom...:-D

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...