Přejít na obsah

Radio z aut Volkswagen


Doporučené příspěvky

Na svém autě O2 1.6 TDI MR 2011 r.v. 11 2010 plánuji obměnu autorádia kvůli přehrávání usb (mp3).
Auto používám jako rodinné a pro cesty do práce cca 30Km jedna cesta.
Máte někdo nějakou zkušenost s rádii z aut volkswagen? Z Passata 2011( č. dílu 56D035185), Jetty 2011 (č. dílu 1KD035186), Passata/Polo 2011 (č. dílu 6RD035181D)

V autě mám zadní senzory, climatronik, multi volant, Maxidot a chtěl bych aby vše fungovalo.
Nebo dá se nějak zjistit kompatibilita? Co je nejdůležitější věc pro spolupráci mezi jednotlvými komponenty gateway?
Pokud ano, je můj předpoklad, že pokud bude gateway v některém z těchto aut stejná bude vše spolupracovat?
Pokud ne, můžete navrhnout rádio, které umí usb a plně nahradí stávající autorádio? Přibižně v cenové relaci 4 000,- Kč.
Rád bych se vyhnul nějakému transmiteru a pod. protože to mi pak bude volant i ukazatel názvů písniček na rádiu k ničemu.

Moc Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje i tzv. Digital Music Changer. Zapojuje se misto CD menice a prehrava pisnicky z flash disku. Ovladani na volantu potom funguje, ale nezobrazuji se nazvy pisnicek... Radio s USB je urcite lepsi, ale i toto je alternativa... Je tady o tom vlakno, muzes to prostudovat...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...