Přejít na obsah

Proč já??????


FOX

Doporučené příspěvky

Tak jsem vcera vecer pucil mlady auto,at zajede z Brevnova do Strasnic a zpatky...Tam i zpatky dojela v pohode...Ale stejne prijela a po tvarich se ji kutalely slzy,jak hrachy....

Co se ji nepovedlo...? :(

(fotil jsem to mobilem,tak nic moc)..mozna lepsi,pac jinak by me asi pri kazdym pohledu na to trefil slak...

Teda jo to je smůla vím jak jsi byl na ty kola opatrný!!!

Ale přítule z toho má asi taky trauma!!

Fakt smůla!!! :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, pritom co se deje posledni dobou kolem me, vcetne umrti v rodine, mi takovyhle starosti pripadaj smesny. Nic ve zlym, ale jsou horsi veci, ber to tak, ze to do ni moh treba nekdo nakourit a mohlo se stat neco i ji, bud rad, ze "jen" tohle...

Jj Jardo, tohle máme naprosto společný, né-li stejný, takže nějaký škrábance na dveřích či na kolech mi připadají k smíchu... Všem poškozeným se sice omlouvám, ale bohužel je to tak... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera vecer pucil mlady auto,at zajede z Brevnova do Strasnic a zpatky...Tam i zpatky dojela v pohode...Ale stejne prijela a po tvarich se ji kutalely slzy,jak hrachy....

Co se ji nepovedlo...? :(

(fotil jsem to mobilem,tak nic moc)..mozna lepsi,pac jinak by me asi pri kazdym pohledu na to trefil slak...

Teda jo to je smůla vím jak jsi byl na ty kola opatrný!!!

Ale přítule z toho má asi taky trauma!!

Fakt smůla!!! :wallbash:

No prave,kdyby na to clovek tak nedbal,tak to tak nebere... :( Ale snad to pujde dat nejak do kupy,jak sem psal..

Jo jo,pritule byla hodne spatna...Traumicko ji z toho asi malicky zustane.. ;)

Ale uz je to tak nejak v klidu,nesmim na to moc koukat.. ;)

Je to megapesek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera vecer pucil mlady auto,at zajede z Brevnova do Strasnic a zpatky...Tam i zpatky dojela v pohode...Ale stejne prijela a po tvarich se ji kutalely slzy,jak hrachy....

Co se ji nepovedlo...? :(

(fotil jsem to mobilem,tak nic moc)..mozna lepsi,pac jinak by me asi pri kazdym pohledu na to trefil slak...

No jo,no,stane se.Osobně bych byl pěkně nasr...j,ale asi bych ji ani nevynadal,stát se to může i těm nejlepším.Já si vzpomínám na svoji přítelkyni,jak mi volala,že si nabourala fábii,byla celá vyplašená a že neví co má dělat.Přijel jsem se na to mrknout a jediný co udělala,že škrtla kolem o obrubník a poškrábala liťák,prostě podobnej příběh

Hochu,ve me se vari vsechno co muze...Ja vcera malem urval volant vzteky ve firemnim Pick-upu...Taky sem ji nenadaval..Neudelala to schvalne a je z toho hotova a ted mi psala,ze lita po netu a shani,kde ty kola maj...Pro me sou kola na aute jak koule.. :D Proste nejcitlivejsi misto..Sem na ne haklivej jak na nic jinyho...Stat se to muze,to je jasny,ale furt rikam horem dolem...Radsi zaparkuj pul metru od obrubaku,nez odrit kola...A jak naschval...

Ja mel kola na Fabce a tam byly rafky vystrcebny jeste pred gumu,zboku, a za naky 4 sezony na nich neni ani skrabanecek,takze nemozny to neni,si davat pozor..Kdyby to bylo zrcatko,blatnik,cokoliv,tak to vemes,vymenis a nikdo nic nepozna..Ale co s kolem..Leda opiskovat a novej lak..Ale na vsechny 4,pac nevim,jestli by nekdo trefil tehle "hypersilver" lak...

Nebo zkusim ty ranrliky na vsech kolech vylestit do lesku..No uvidime....Ale se*e me to hrozne...

No tak ta moje asi před měsícem odřela taky liťák na Audině o obrubník. Sem myslel, že mně jebne, milionkrát jí to říkám a hovno platný. Taky jsem nikdy liťák sám neškrábnul, bo si to hlídám. No a co mi na to řekla, když jsem se vztekal? "Se neposer z blbého kola, no a co?" Tak to jste na tom ještě dobře, když se ty vaše kají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, pritom co se deje posledni dobou kolem me, vcetne umrti v rodine, mi takovyhle starosti pripadaj smesny. Nic ve zlym, ale jsou horsi veci, ber to tak, ze to do ni moh treba nekdo nakourit a mohlo se stat neco i ji, bud rad, ze "jen" tohle...

Jj Jardo, tohle máme naprosto společný, né-li stejný, takže nějaký škrábance na dveřích či na kolech mi připadají k smíchu... Všem poškozeným se sice omlouvám, ale bohužel je to tak... :feve:

jako by jste (jsme) to přivolali..

dneska ve 13 hodin nějakej zmrdeček (se omlouvám) sejmul čelním nárazem otce mojí přítelkyně.. těžkej votřes mozku, hnutá krční páteř a auto, vem to čert, na sračky.. :kol-124:

prostě můžete jezdit sebelíp a když narazíte na blbce, jste v pr*eli.. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...