Přejít na obsah

Ranní skluz


OrOrO

Doporučené příspěvky

ty voe jsme s kámošem pouštěli prodlužku z osmýho patra ;) asi 100m a v klidu ;) kup si kabel a zbytek a udělej si ho sám než kupovat udělanej prodlužovák ;)

ty woe husty divaldo... :D

my to s bratrem tahali jen z garaze tak 6 metru :D

lae tady je to v poho, na jare tam udelame pneu servis

Pehná práce, já to mám ze sedmičky a taky prodlužku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe, vy ste fakt drsňáci :smich::prc::palec2: Já mám doma generátor, kterej jsem kupoval na jednu dovču, nakonec jsme na ni stejně nemohli odjet, takže je ještě nepoužitej. Tak jsem si tuhle říkal, že bych koupil wapku, leštičku a takový ty věcičky, odjel někam dopryč, kde nikdo není a tam se vyřádit. Ale wapku to příkonově neutáhne, bere moc. Ten generátor je myslím jen do 1kW. Wapka myslím 1,3 nebo 1,5. Vysavač to taky neutáhne, kua. Taky 1,5kW. Nj, já to plánoval jen na svícení a 0,8kW vařič, nabíječky na mobily, foťák, kameru,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe, vy ste fakt drsňáci :smich::prc::palec2: Já mám doma generátor, kterej jsem kupoval na jednu dovču, nakonec jsme na ni stejně nemohli odjet, takže je ještě nepoužitej. Tak jsem si tuhle říkal, že bych koupil wapku, leštičku a takový ty věcičky, odjel někam dopryč, kde nikdo není a tam se vyřádit. Ale wapku to příkonově neutáhne, bere moc. Ten generátor je myslím jen do 1kW. Wapka myslím 1,3 nebo 1,5. Vysavač to taky neutáhne, kua. Taky 1,5kW. Nj, já to plánoval jen na svícení a 0,8kW vařič, nabíječky na mobily, foťák, kameru,...

ale myslím, že kdybych ten generátor vyvalil před barák a začal glancovat auto, tak bych asi ještě větší drsoň než s prodlužkou ze 6.p nataženou přes chodník a cyklostezku :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe, vy ste fakt drsňáci :smich:  :prc:  :palec2: Já mám doma generátor, kterej jsem kupoval na jednu dovču, nakonec jsme na ni stejně nemohli odjet, takže je ještě nepoužitej. Tak jsem si tuhle říkal, že bych koupil wapku, leštičku a takový ty věcičky, odjel někam dopryč, kde nikdo není a tam se vyřádit. Ale wapku to příkonově neutáhne, bere moc. Ten generátor je myslím jen do 1kW. Wapka myslím 1,3 nebo 1,5. Vysavač to taky neutáhne, kua. Taky 1,5kW. Nj, já to plánoval jen na svícení a 0,8kW vařič, nabíječky na mobily, foťák, kameru,...

ale myslím, že kdybych ten generátor vyvalil před barák a začal glancovat auto, tak bych asi ještě větší drsoň než s prodlužkou ze 6.p nataženou přes chodník a cyklostezku :smich:

To rozhodopadne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Mne to bavi odjakziva lol Kdyby bylo po mym, taxe nesoli. Sice na to Octa neni zrovna idealni vozidlo, ale ucil sem se na Formanu, tak uz mi to zustalo lol Zurici kapitalismus a jelita za volantem ovsem radost nici :(

Jo kdyby se nesolilo tak je to o něčem jiném,jenže to by cca 2/3 tzv. řidičů nesměli vůbec vyjet na silnice. Máš pravdu,že Octa.není ideální vozidlo na zimní blbnutí .ale vyřádit se sní dá taly hezky. Ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to bavi odjakziva  lol  Kdyby bylo po mym, taxe nesoli. Sice na to Octa neni zrovna idealni vozidlo, ale ucil sem se na Formanu, tak uz mi to zustalo  lol  Zurici kapitalismus a jelita za volantem ovsem radost nici  :(

Jo kdyby se nesolilo tak je to o něčem jiném,jenže to by cca 2/3 tzv. řidičů nesměli vůbec vyjet na silnice. Máš pravdu,že Octa.není ideální vozidlo na zimní blbnutí .ale vyřádit se sní dá taly hezky. Ahoj Honza

No, mozna 2/3 je jeste optimismus ;) Jojo, da se s ni taky vyradit, ale precejen to neni uplne vonco, ale kdyz se chce, jde to se vsim :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...