Přejít na obsah

JEDNO VELKE SEXUALNI TEMA


Host MichalF

Jakou rukou masturbujete ?  

85 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Nejak jsem nechtel prispivat, ale nedalo mi to. Co se tady zacina dit, je opravdu trochu mimo, treba jen tim, ze jeden si mysli, ze s freefoto, ci freevideo objevil Ameriku... Ano Tomasi, o tobe nyni pisu. :D Skodahome a forum o Octaviich zacina byt horsi nez priblbli tuningovi uchylaci nebo jak se jmenuje to uzasne forum... A tak sem to tady mel rad... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne z toho nedelejte drama jo ? Koneckoncu nikdo to cist nemusi a od toho tu snad hospoda je ne ?

Tak nějak. Je zajímavý, že ti, které to "nezajímá" to čtou. kol103

jenze ja mluvim o tom kolik tech temat je chapes???

nj, ale každý na trošku jiný téma. A jak se to smíchá, tak to už není ono. Kdysi se tady hlavně probíraly technický věci kolem aut, ale časem vznikla hospoda,... Dneska veteráni choděj jen do hospody a na sekce kolem techniky serou a i když ví, tak neodpoví.

Sex je holt velká a nedílná součást života drtivé většiny lidí, a ať si kdo chce co chce říká, každej do toho stejně minimálně nakoukne, protože mu zvědavost nedá. A koukne do toho spíš jak do tématu " Help, posrala se mi kára". Spíš jsem si myslel, že by mohlo být nějaké stabilní "parkoviště" pro sexkraviny, kde by to takhle zmizlo vše v jednom a mohly by nerušeně vznikat bližší témata.

Nechci se moc rozepsovat, bylo by to na dlouhý povídání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) to tu fakt neni nijaky lavak ktory prevažne k masturbaci používa pravou ruku?? :smich:  :smich:  :smich: zaujimave vysledky lol

nikdo mi nechtel dat za pravdu lol njn, ja se v tech levacich nevyznam :smich:

;) Jojo ja Ti to rikal ;-)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas.Občas taky jdu na Tunning fórum,ale čím víc se mi zdá,že to tam okupují sami puberťáci a úchylové.

tam je to horsi, tady aspon jsou lidi kteri jsou jak deti kdezto tam jsou deti lol

Díky Vitto, mamina mi to říká taky, dokonce i moje děcka se mi občas posmívají,sem na to hrdý lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...