Přejít na obsah

Varovná signalizace náledí


RenEdi

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...
já mám maxidot a nepípá mi to čím to je??? nebo kde je ten repráček nebo to něco pomocí čeho to pípá??? jak se to dá opravit nebo vyměnit???

čauky taky mám O1 1.9TDI R.V.01-/6 taky mě nic nepípá,aco znamená maxidot?? :feve: jo přitom pípání jak jse dá zrušit signalizace bezp.pásu :help: dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky taky mám O1 1.9TDI R.V.01-/6 taky mě nic nepípá,aco znamená maxidot?? :feve: jo přitom pípání jak jse dá zrušit signalizace bezp.pásu :help: dík za radu.

Maxidot znamená velkej displej mezi otáčkoměrem a tachometrem. Jestli chceš zrušit signalizaci pásů tak vlez pod sedačku a rozpoj svorku s černo hnědým a hnědým drátem(jedna svorka,dva kabely). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám superba je to na tom spodním dílu palubky u řidiče??? jakoby nad tou přihrádkou pod rekugací osvětlení přístrojú???

Tam ne, je to vzadu na přístrojovce.

Na to spodním dílu je sice mřížka na repráček ale zatím jsem za ní nikdy nic neviděl.

Musíš vyndat přístrojovku a zezadu je malej repráček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to musej asi celý budíky ven co??? tak do toho se mi moc nechce... sice je musim vyndyt až si je budu dělat bílý, ale tomu bych chtěl dát ještě čas... a jde to nějak vyměnit nebo opravit setkal jste se už někdo s tím???

Někde tady na foru je na to návod ale nemůžu to najít. Prej jde místo toho naletovat výškový repráček co je v trojuhelníčku v předních dveřích.

Jinak musej celý budíky ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mam stejný problém s repráčkem - Sup 2.8, maxidot a repro nefunkční - umí to tu někdo opravit a za kolik ? Jsem z MB - do 100km přijedu (zaleží teda na ceně)

Pak se chci zeptat - budiky s maxikem nemaji kontrolku na rezervu paliva ? Maxik mi ukázal jen po nastartování "dočerpejte palivo", ale pak už během jízdy nikde nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejný problém s repráčkem - Sup 2.8, maxidot a repro nefunkční - umí to tu někdo opravit a za kolik ? Jsem z MB - do 100km přijedu (zaleží teda na ceně)

Pak se chci zeptat - budiky s maxikem nemaji kontrolku na rezervu paliva ? Maxik mi ukázal jen po nastartování "dočerpejte palivo", ale pak už během jízdy nikde nic...

Při malé hladině paliva ti během jízdy maxík pípne že je třeba dotankovat palivo a pak taky při každém nastartování.Jinak tam není nic co by ti neustále připomínalo,že má auto hlad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká vick, při nastartování tě to upozorní a pak někdy během jízdy, to vše na maxíku, jinak si tam můžeš přepnout, kolik ještě při současném stylu dojedeš, proč by to hladový oko mělo na mě čumět, je to inteligentní auto a předpokládá se, že s tím jezdí inteligentní řidič, kterýho stačí upozornit jednou a on to vnímá !!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Neměla by se objevit informace i na horni části maxiku ? Tam se mi nic neukazuje... Když už nefunguje pípání, tak by mohla aspon horní část displeje, nebo se tam nic nezobrazuje ?

Mi se nezobrazuje nic, jen to pipne a na maxiku se vedle teploty objevi vlocka a prvnich par sekund po upozorneni cele zobrazeni teploty s vlockou blika, ale nic nepise o naledi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...