Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

zdarec tak cca za 12 hodin odlétám do většího tepla než je tady ani si neumíte představit jak se těším ;)..takže tu na sebe budte hodní nezničte to tu a myslete na mě jak jsme na pláži a popíjím drikny :D ..... (nebo taky jak se celej den hrabu v písku z prckem a sem rád, že si na chvíli odpočinu ) :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec tak cca za 12 hodin odlétám do většího tepla než je tady ani si neumíte představit jak se těším ;)..takže tu na sebe budte hodní nezničte to tu a myslete na mě jak jsme na pláži a popíjím drikny :D ..... (nebo taky jak se celej den hrabu v písku z prckem a sem rád, že si na chvíli odpočinu ) :smich:

tak si to tam pekne uzij Honzo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to tak vypada

Cusi Jirko,tak co podvozek?

no uz ho prohanim a asi to bude gut

Tak to zni slibne.. :D a jak to vypada opticky?

opticky asi ideal presne tak jak jsem si to predstavoval...zkusim dnes udelat nejaky fotky

No tak pohoda..Hlavne,ze ses spokojenej..Ja ted prezul na 16"a uz sem si pakrkat strejchnul tim lizatkem,jak je to nizsi... :D

Zdarec Tome..

Cauky Honzo..tak to se mas.. :D ja na tom budu od zitrka poledne,akorat ze jedu pracovne starym subaru do jizni Francie.. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tááák tak to je blbý njn silnice hmmm :(

No prijemny to neni...Hlavne ten pohled na to..

Ty voe, to je radost

No to je no..Radek Ti to nerikal?To v patek vecer videl,sem se stavoval..Kotel...A zadni je lehoulince koplej taky..A geoska rozhozena..Ty 16" rvou v zatackach jak protrzeny.. :( Doufam,ze je rameno v cajku aspon..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tááák tak to je blbý njn silnice hmmm :(

No prijemny to neni...Hlavne ten pohled na to..

Ty voe, to je radost

No to je no..Radek Ti to nerikal?To v patek vecer videl,sem se stavoval..Kotel...A zadni je lehoulince koplej taky..A geoska rozhozena..Ty 16" rvou v zatackach jak protrzeny.. :( Doufam,ze je rameno v cajku aspon..

Neříkal mi to, proto na to tak koukám a říkám si, že ses ani nepochlubil. Já jsem v sobotu zjistil, že když jedu pravou zatáčku a přidám plyn, tak to začne vibrovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...