Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ale tak tenhle tejden se vsechno tak nejak doufam srovnalo do normalu tak ze dobre...co ty?

počkej lol do normálu u tebe znamená že každej den kalbičky???

Ja v pohodičce, těím se na Hradec, nakonec asi pojedu alfou aby sme s prckem meli kde spat :) jen mi je zle z toho horka :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej lol do normálu u tebe znamená že každej den kalbičky???

Ja v pohodičce, těím se na Hradec, nakonec asi pojedu alfou aby sme s prckem meli kde spat :) jen mi je zle z toho horka :feve:

nene ale mel jsem nejak smulu posledni mesic a na co jsem sahnul to se s prominutim posralo...ted to vypada ze uz je to snad v pohode ;)

nastesti uz takovy horko neni...vcera to bylo kruty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera bylo v pohodě, tady aspoň šoukal větřík

Ahoj Kačko :)

hele tady vubec...kdyz jsem jel za tim borcem na geometrii tak jsem stal venku ve stinu asi 10min a byl jsem total spocenej tak jsem sel radsi dovnitr

jj dovnitř na 2kusy co lol lol -_- -_- -_-

tak už mám autí hotovo, za chvili jdu vyzvednout a cena víc než směšná tak je to šupa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dovnitř na 2kusy co lol lol -_- -_- -_-

tak už mám autí hotovo, za chvili jdu vyzvednout a cena víc než směšná tak je to šupa ;)

jj dal jsem tam decentne perlivou a sel jsem lol

tak to je supr...me vcera dostalo kdyz jsem to platil ze meli na fakture dohuštění kol za 20kč lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chčije v praglu? jestli má jít cenu umej auto :D

Ahoj Bade :) v práglu je krásně slunečno, mírně větrno a v povzdali uz vidim nějaké t oblačno lol nemyj to, zbytečnost :p

No je to potřeba, je to jak hovedo lol 17tky vypadaj jak v black stylu,docela zajimavé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...