Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

světlo, blikač, naraznik,mřížky a trochu asi porovnat čelo,uvidim až to sundam, ani to hrat na havarijní nebudu, vše mam doma připravene na jinou oktu tak to přehodim

zimmerman zapracoval dobře, ještě že zezadu to do mě neposlal, chybělo 5cm a byl ve mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mluvim z vlastni zkusenosti. v prdeli klima....tak pristi mesic to dam dohromady.......My si pujcime naraznik...Dekujem.....Hm,takze ted musim sehnat naraznik,klima pocka.........naraznik sehnanej,vyreseno. Tak pristi mesic dam dohromady tu klimu,parada.......Je kurva odesly mi sterace a cep,takze klima pocka....A takhle to jde porad dokola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ve tou zase radosti. Porad neco. Kdzy uz si rikas: tak a ted si koupim na auto neco pro radost,tak se bud neco posere,nebo ti nekdo neco stipne,naboura atd.....

Jako bys mluvil za me... :)

Cusik Tome..!

Tak už je kolečko v opravě?

Jo jo kolo uz je dokonce hotovy..Dneska nebo zitra pro nej pojedu..Jsem na to zvedavej..Za prvy,jak ot bude udelany a za druhy kolik za to dam..Prej to ale chce lak..? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

tak to je jeste dobry lepsi nez kupovat novy kolo ktery by se asi spatne shanelo

Vid?Taky si rikam...Zase tak strasna ta cena neni...V podstate sem byl pripravenej na vic,jelikoz sem cekal,ze budu muset delat i lak a to jsem jeste nevedel,jestli na vsech,nebo jen jedno.. :o

A mas recht,ze by se blbe shanelo..Ony uz skoro nejsou...V podstate vubec... :feve:

Zdarec Kochtaku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne,jeste ze tak.. :) Ja ted mozna koupim ten ventil a neco provedu s tema listama a lizatkem asi...

Ty chces koktu poslat z "bauraku" :D :D :D

Mas v merku neco jinyho?

mozna...uvidim jestli bude potreba do ni neco investovat navic...ale zatim je naprosto v pohode a zadny problemy s ni nejsou...jojo v merku by byla asi zase okta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...