Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Tak to bude radna formatovacka... :D

Jo hele ,to bychom neco spachat mohli..Tak se nejak sepisem a snad z toho neco kloudnyho bude.. ;) Sem byl minulej vikend se podivat na kameni,a docela se to tam zacinalo plnit..A ja byl vozralej,jak krava..A pak sme s kamosem rikali,ze uz tam letos radsi nemuzem.. ;):p

jelikoz jsem letos jeste na kamenu nebyl tak se tam prave chystam na nejakej vecer z toho volna tak by jsme mohli vymyslet neco kloudnyho lollol

Ouk,dame si vcas vedet.. ;)

a jaaa se zacinam tesit lollol

To se tes.. ;) Jeste to chce,abych byl zdravotne ready do ty doby..Ale to bych mel.. ;)

2 Jirka3: No to je taky pekny..Ja si pamatuju i cestu domu,ale byla uz za svetla..Fuj fuj fuj to ja nemam rad... :D

tak tak to já usínal taky až za světla.Myslím,že sousedi ve vedlejší chatce z nás neměli radost,ale byli v pohodě,dokonce nám ráno dali lahev Dobrý vody

To je takovej hnus,chodit domu za svetla.. kol9:)

To je jasny,ze vam dali vodu,pac nechteli,abyste jim to tam jeste poblili.. :smich: :smich:

Cau Cosby...Covece,ty ses hotovej basnik.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Martyp: Já nikdy ne :ble

To ja taky ne.. :D ale ne kazdej to tak ma..

Hele,cjece,byl sem tam asi v sobotu myslim.. ;)

Já taky,ale nikde jsem tam tvoje RS-ko neviděl.Viděl jsem tam akorát pěknou Octu combi s nálepkou www.skodahome.cz

Ja tam nebyl autem... ;) Fakt si tam nakou takovou koktu videl?Ja ne.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau vsici synci..I dcerky.. :D

Tak jak Jriku,jaky to tam bylo?Pozdravoval jsi? :D :D :D

no byl jsem letos poprve a jako vzdy super...narvano a tech zen... lollol

lol kotel,co? :D Ja jak tam byl ten minulej tejden,tak uz to byly taky pecky,ale jeste porad se to rozjizdi.. Uz byl otevrenej ten venkovni bar?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau vsici synci..I dcerky.. :D

Tak jak Jriku,jaky to tam bylo?Pozdravoval jsi? :D :D :D

no byl jsem letos poprve a jako vzdy super...narvano a tech zen... lollol

lol kotel,co? :D Ja jak tam byl ten minulej tejden,tak uz to byly taky pecky,ale jeste porad se to rozjizdi.. Uz byl otevrenej ten venkovni bar?

uz bylo otevreny vsechno a myslim ze uz to bylo rozjety presne tak jak to ma bejt a jak to vzdycky bylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to jo..Tak to uz tam mohlo bejt narvano bohate.. lol.. :D Taky uz je tady lidi,jak krava,pomalu...

jj bylo vevnitr uplne narvano a venku pohodicka tak ze tam jeste nebylo max ale je videt ze to tam bude opet fungovat tak jak to bylo vzdy ;)

Aaaa,tak to je kotel,kdyz uz je vevnitr takhle narvano.. :feve: to uz se tam pak pomalu neda dejchat...A proto tam chodim tak 2-3 za sezonu... :) a letos trham rekordy..Uz sem tam byl 2x...Poprvy asi sice jen 15 miut,pac to tam bylo uplne strasny,a podruhy dyl,ale to bylo tim,ze sem byl jak bomba... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda ze kdyz je tam narvano tak je to horsi ale kdyz je pekne tak je dost lidi venku coz je lepsi...tak uvidime jak bud ve stredu nebo ve ctvrtek pojedu na chatu tak muzeme kdyz tak neco vymyslet :-)

Presne tak..Vetsina chlapu by mela bejt venyku a paní vevnitr,abychom se tam meli na co koukat.. :D Jasnacka,uvidime co bude a kdyztak se dohodneme..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda ze kdyz je tam narvano tak je to horsi ale kdyz je pekne tak je dost lidi venku coz je lepsi...tak uvidime jak bud ve stredu nebo ve ctvrtek pojedu na chatu tak muzeme kdyz tak neco vymyslet :-)

Presne tak..Vetsina chlapu by mela bejt venyku a paní vevnitr,abychom se tam meli na co koukat.. :D Jasnacka,uvidime co bude a kdyztak se dohodneme..;)

no kdyz vidis co tam chodi za modely a co se tam obcas deje tak nekdy opravdu nechapu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda ze kdyz je tam narvano tak je to horsi ale kdyz je pekne tak je dost lidi venku coz je lepsi...tak uvidime jak bud ve stredu nebo ve ctvrtek pojedu na chatu tak muzeme kdyz tak neco vymyslet :-)

Presne tak..Vetsina chlapu by mela bejt venyku a paní vevnitr,abychom se tam meli na co koukat.. :D Jasnacka,uvidime co bude a kdyztak se dohodneme..;)

no kdyz vidis co tam chodi za modely a co se tam obcas deje tak nekdy opravdu nechapu lol

Presne tak no..Jako tam to byva dobra prehlidka.. :D Nekdy to proste pochopit nejde... lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak no..Jako tam to byva dobra prehlidka.. :D Nekdy to proste pochopit nejde... lol lol

nejlepsi bylo kdyz jsem tam jednou byl a zaclo prset a jak to zaclo utikat z tech lesu...vsichni skoro nahaty si to tam pak u vchodu rovnali no sranda lol

Jj to je pravda no..jako ta skala tam nahore,kdyz prichazis,tak popravy strane...To je takova "skala lasky" tam se to dycky vali,jak v zakopech..Ono jak rikas..Vsude po tech lesich..Ja jednou sel nejak kolem tech chatek dozadu a frajer tam ohnutou buchtu pres zabradli a bral ji tam jak vo zivot.. :D Holou prdel jenom vid,kalhoty u kolen.. :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to je pravda no..jako ta skala tam nahore,kdyz prichazis,tak popravy strane...To je takova "skala lasky" tam se to dycky vali,jak v zakopech..Ono jak rikas..Vsude po tech lesich..Ja jednou sel nejak kolem tech chatek dozadu a frajer tam ohnutou buchtu pres zabradli a bral ji tam jak vo zivot.. :D Holou prdel jenom vid,kalhoty u kolen.. :smich: :smich:

no tak skala na pravo ja jasna tak se dejou veci...ale kolikrat i vevnitr takhle dovadet nejaky odvazlivce lol nevim ale tohle vidim vzdycky jen tam to se nikde jinde nevidi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...