Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jj to je pravda no..jako ta skala tam nahore,kdyz prichazis,tak popravy strane...To je takova "skala lasky" tam se to dycky vali,jak v zakopech..Ono jak rikas..Vsude po tech lesich..Ja jednou sel nejak kolem tech chatek dozadu a frajer tam ohnutou buchtu pres zabradli a bral ji tam jak vo zivot.. :D Holou prdel jenom vid,kalhoty u kolen.. :smich: :smich:

no tak skala na pravo ja jasna tak se dejou veci...ale kolikrat i vevnitr takhle dovadet nejaky odvazlivce lol nevim ale tohle vidim vzdycky jen tam to se nikde jinde nevidi lol

No jako ta skala je uplne jasna.. lol

No to vis,to se muz dit jen ve vyhlasenejch podnicich.. :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako ta skala je uplne jasna.. lol

No to vis,to se muz dit jen ve vyhlasenejch podnicich.. :smich: :smich: :smich:

no kdyz obcas slysis odkud ty lidi jsou tak tam fakt jezdi vyber cely republiky lollol ja tam ted v sobotu mel mraky znamejch

Jo jako to jezdi kamarade..Jako to je mazec..Ja bych asi jen tak do stodolni nejel.. lol lol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jako to jezdi kamarade..Jako to je mazec..Ja bych asi jen tak do stodolni nejel.. lol lol :D

kluci tam jeli pred 2tydny bohuzel jsem nemohl ale prej super...v 5 odpoledne vlakem tam a v 7 rano vlakem zpatky lol supr akce a dodnes me sere ze jsem nemohl...ale urco se na to chystam navic je tam badys popripade by se pridal spidak atd atd lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jako to jezdi kamarade..Jako to je mazec..Ja bych asi jen tak do stodolni nejel.. lol lol :D

kluci tam jeli pred 2tydny bohuzel jsem nemohl ale prej super...v 5 odpoledne vlakem tam a v 7 rano vlakem zpatky lol supr akce a dodnes me sere ze jsem nemohl...ale urco se na to chystam navic je tam badys popripade by se pridal spidak atd atd lol

Jo to je taky fakt..Slysel jsem od par lidi,ze si to takhle vlakem davaji. Asi je to celkove dobra jizda.. :D

No jo vlastne,jsou tam kluci,tak o to zajimavejsi by to mohlo byt.

Jako nekdy se tam zajet kouknout,to jo,ale abych tam jezdil kazdejch 14dni.. :D Na to asi taky uplne nejsem...ani dost prachatej.. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jako to jezdi kamarade..Jako to je mazec..Ja bych asi jen tak do stodolni nejel.. lol lol :D

kluci tam jeli pred 2tydny bohuzel jsem nemohl ale prej super...v 5 odpoledne vlakem tam a v 7 rano vlakem zpatky lol supr akce a dodnes me sere ze jsem nemohl...ale urco se na to chystam navic je tam badys popripade by se pridal spidak atd atd lol

Jo to je taky fakt..Slysel jsem od par lidi,ze si to takhle vlakem davaji. Asi je to celkove dobra jizda.. :D

No jo vlastne,jsou tam kluci,tak o to zajimavejsi by to mohlo byt.

Jako nekdy se tam zajet kouknout,to jo,ale abych tam jezdil kazdejch 14dni.. :D Na to asi taky uplne nejsem...ani dost prachatej.. lol lol

to je jasny ze ne pravidelne ale v lete se tam jednou zajet podivat a trosku se pobavit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jako to jezdi kamarade..Jako to je mazec..Ja bych asi jen tak do stodolni nejel.. lol lol :D

kluci tam jeli pred 2tydny bohuzel jsem nemohl ale prej super...v 5 odpoledne vlakem tam a v 7 rano vlakem zpatky lol supr akce a dodnes me sere ze jsem nemohl...ale urco se na to chystam navic je tam badys popripade by se pridal spidak atd atd lol

Jo to je taky fakt..Slysel jsem od par lidi,ze si to takhle vlakem davaji. Asi je to celkove dobra jizda.. :D

No jo vlastne,jsou tam kluci,tak o to zajimavejsi by to mohlo byt.

Jako nekdy se tam zajet kouknout,to jo,ale abych tam jezdil kazdejch 14dni.. :D Na to asi taky uplne nejsem...ani dost prachatej.. lol lol

to je jasny ze ne pravidelne ale v lete se tam jednou zajet podivat a trosku se pobavit ;)

Jo to jo no..Jako na kukacku to nemusi bejt zly.. :) Asi ne jen tak je to tam vyhlaseny.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jo no..Jako na kukacku to nemusi bejt zly.. :) Asi ne jen tak je to tam vyhlaseny.. ;)

obejit par hospod pak cestou zpatky posedet v pendolinu na baru s krasnou barmankou co jsem videl ;)

Tojo no..Nebo by clovek mohl v tom pendolinu sedet porad a ni z nej nevystupovat,kdyby tam byla tak pekna barmanka.. :smich: smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tojo no..Nebo by clovek mohl v tom pendolinu sedet porad a ni z nej nevystupovat,kdyby tam byla tak pekna barmanka.. :smich: smich:

no kdyz jsem to tak videl tak myslim ze bych vydrzel ;)

NO a ja zase nevidel nic.. :( No vis jak,ono kdyby na to pak prislo,tak clovek nema pak ani moc prace...jak to po tech kolejich "drnca".. :smich: :smcih:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO a ja zase nevidel nic.. :( No vis jak,ono kdyby na to pak prislo,tak clovek nema pak ani moc prace...jak to po tech kolejich "drnca".. :smich: :smcih:

a ty na jdes o lesa lol ja bych klidne trochu zapracoval lol

ale hlavne lepsi nez autem...tohle je bez starosti

Jj to mas recht..Je to takova bezstarostna jizda.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cusik...

Hoj -_-

Znáte tuhle pub v Budějkách? V pátek jsem tam byl a tak výborné jídlo plus dokonalá obsluha jsem dlouho nezažil, asi první, max. druhá hospoda v ČR co se dá rovnat s něčím v US.

No tu primo v budejkach neznam,ale Husicky jsou vsude mozne po republice..V praze je jedna dobra a v Liberci je to taky prijemny posezenicko.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cusik...

Hoj -_-

Znáte tuhle pub v Budějkách? V pátek jsem tam byl a tak výborné jídlo plus dokonalá obsluha jsem dlouho nezažil, asi první, max. druhá hospoda v ČR co se dá rovnat s něčím v US.

No tu primo v budejkach neznam,ale Husicky jsou vsude mozne po republice..V praze je jedna dobra a v Liberci je to taky prijemny posezenicko.. ;)

Vím, ře jsou i jinde, já zkusil tuhle jako první a fakt super :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...