Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

sakra to je den

celej den venku v tom hnusu

přijdu domů a mladej polil klávesnicu na NTB (klávesnice stará 14 dní) 1/2 nefunguje

přijel borec s octou na diag - hex can 1. připojení OK za 5 minu znova a kabel bez reakce (port OK, hex rozhraní OK, nepřipojen k vozu LED bez reakce) další dva kabeli fungují OK. takže -1 hex can kabel :(

to je den blbec, známe to snad všichny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra to je den

celej den venku v tom hnusu

přijdu domů a mladej polil klávesnicu na NTB (klávesnice stará 14 dní) 1/2 nefunguje

přijel borec s octou na diag - hex can 1. připojení OK za 5 minu znova a kabel bez reakce (port OK, hex rozhraní OK, nepřipojen k vozu LED bez reakce) další dva kabeli fungují OK. takže -1 hex can kabel :(

to je den blbec, známe to snad všichny ;)

Tydlety dny nemam rad,a dneska jsem zjistil v servise,ze jsou predni tlumice v 3,14či :(:feve:

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to bud a nebo

a je to to nebo :D

tak hlavně, aby to nevěděl malej, mohl by to zopakovat :)

má zákaz NTB takže ..........

no a když už jsem byl v tom DAŘENÍ SE tak jsem rozdělal i klávesnicu na pracovním NTB kde mě nepsalo T. Byl pod ním 5mm dlouhej drátek :kuk:

už taky šlape jak kdyby byl celej život na E55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má zákaz NTB takže ..........

no a když už jsem byl v tom DAŘENÍ SE tak jsem rozdělal i klávesnicu na pracovním NTB kde mě nepsalo T. Byl pod ním 5mm dlouhej drátek :kuk:

už taky šlape jak kdyby byl celej život na E55

To se ani neptej, co jsem vysypal spolužačce z klávesnice lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má zákaz NTB takže ..........

no a když už jsem byl v tom DAŘENÍ SE tak jsem rozdělal i klávesnicu na pracovním NTB kde mě nepsalo T. Byl pod ním 5mm dlouhej drátek :kuk:

už taky šlape jak kdyby byl celej život na E55

To se ani neptej, co jsem vysypal spolužačce z klávesnice lol

tampóny ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má zákaz NTB takže ..........

no a když už jsem byl v tom DAŘENÍ SE tak jsem rozdělal i klávesnicu na pracovním NTB kde mě nepsalo T. Byl pod ním 5mm dlouhej drátek :kuk:

už taky šlape jak kdyby byl celej život na E55

To se ani neptej, co jsem vysypal spolužačce z klávesnice lol

tampóny ?

dal by se z toho úpéct koláč s nehtovou nádivkou a ďobal by si ho párátkem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame tu 2 novy manazery,namistrovany borecky,co vam mam povidat a neumi zdravit a dneska me jeden z nich uz tak nasral,ze jsem jim obema poslal takovej milej mail. lol

Dobre odpoledne,

Kdyz jsme byli male deti,rodice vetsinu z nas naucili odpovidat na pozdrav I cizim lidem. Vzhledem k tomu,ze se denne potkavame v praci,tak nepredpokladam,ze bych pro vas ja,nebo moji ostatni kolegove z cele firmy byli stale tak cizi,ze bychom vam nestali za obycejne ahoj,nebo alespon dobry den. Obvykle byva slusnosti alespon odpovedet. Nejen me,ale rekl bych ze valnou vetsinu firmy vase arogantni chovani uz docela stve,takze bych vas chtel touto formou pozadat,aby jste se naucili aspon odpovedet,kdyz vas nekdo pozdravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vůbec nedivím, že toho šukmajstra nezdraví, já bych takovýho idiota taky nezdravil... lollollol

To je pane privitani.. ;)

Čao Marty, to víš, někdo je moravský prase a někdo tráví afterparty za dveřma... ;)

Cao.. :D To je vul.. :smcih: No jo,ale to samy si mohl rikat kochtak o nas.. :smich: O tazka je,kde byla pravda.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...