Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Rude RS je fuc... ;):(

No to je dost... ;)

jj že to travalo, z ty penížky ;)

jinak ty kola na fotkách vypadaly jak plastové, ty byly trošku eeee na tom autě :)

No jo taky to nechapu,ze to tak trvalo..Mi kamos rikal,ze dycky nekdo prijel a ukecaval ho na 200... :feve:

No kola byly origo Audi pry RS6.Taky nebyly uplne muj cup fo tea,ale kdyz to jelo,tak to vypadalo libove..Nizky,rozslaply.. ;) Jinak sla mimo CR... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl včera v ostravě celý den :p

lol

Kdyz to neni nic zajimavyho.. ;)lol lol,ale za to,kdyz se "sever" presune do brna..To uz je udalost.. :smich:

Cao Jeronymo...Tak uz mas klid...Rude RS je fuc... ;):(

Neee :( ,,uz jsem mel nachystany kufrik :)) Snazil jsem se vychytat nejake dobre cisla ve sportce,ale nejak se nedarilo :p ...Kazdopadne to byl pro toho new majitele paradni kup,,ted jen aby mu auti vydrzelo co nejdyl :).... V posledni se octule nejak moc corujou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rude RS je fuc... ;):(

No to je dost... ;)

jj že to travalo, z ty penížky ;)

jinak ty kola na fotkách vypadaly jak plastové, ty byly trošku eeee na tom autě :)

No jo taky to nechapu,ze to tak trvalo..Mi kamos rikal,ze dycky nekdo prijel a ukecaval ho na 200... :feve:

No kola byly origo Audi pry RS6.Taky nebyly uplne muj cup fo tea,ale kdyz to jelo,tak to vypadalo libove..Nizky,rozslaply.. ;) Jinak sla mimo CR... :o

spíš jakési repliky, origo jistě ne, to by snad nedopustili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua to je na hovno auto přes víkend v servisu, kdo mě poveze večer z hospy dom ? :( :(

To je teda blbeeeee...A jezdis aspon dle navigace..? :smich:

ne, nechám se vozit ;)

Tak to potom jo.. ;) Nebo mas jezdit na "plachetnici" :D

to u nás nemáme, co to je za bykovinu ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl včera v ostravě celý den :p

lol

Kdyz to neni nic zajimavyho.. ;)lol lol,ale za to,kdyz se "sever" presune do brna..To uz je udalost.. :smich:

Cao Jeronymo...Tak uz mas klid...Rude RS je fuc... ;):(

Neee :( ,,uz jsem mel nachystany kufrik :)) Snazil jsem se vychytat nejake dobre cisla ve sportce,ale nejak se nedarilo :p ...Kazdopadne to byl pro toho new majitele paradni kup,,ted jen aby mu auti vydrzelo co nejdyl :).... V posledni se octule nejak moc corujou..

Nesmutni.. :D Tak kdyby si tak za 2-3 roky chtel stribrny RS..az nasetrim na Subaro a na benal do toho.. :D

Jo to jo,kup to byl urco dobrej.. ;) Ale nebyl to nikdo z fora...A taky aby ho nekde nerozvesil.. :(

Nestras covece..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rude RS je fuc... ;):(

No to je dost... ;)

jj že to travalo, z ty penížky ;)

jinak ty kola na fotkách vypadaly jak plastové, ty byly trošku eeee na tom autě :)

No jo taky to nechapu,ze to tak trvalo..Mi kamos rikal,ze dycky nekdo prijel a ukecaval ho na 200... :feve:

No kola byly origo Audi pry RS6.Taky nebyly uplne muj cup fo tea,ale kdyz to jelo,tak to vypadalo libove..Nizky,rozslaply.. ;) Jinak sla mimo CR... :o

spíš jakési repliky, origo jistě ne, to by snad nedopustili :)

Taky mi nepripadaly jako origo..Ale kamos to tvrdil..No to je uz jedno.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua to je na hovno auto přes víkend v servisu, kdo mě poveze večer z hospy dom ? :( :(

To je teda blbeeeee...A jezdis aspon dle navigace..? :smich:

ne, nechám se vozit ;)

Tak to potom jo.. ;) Nebo mas jezdit na "plachetnici" :D

to u nás nemáme, co to je za bykovinu ? :)

Ja vim,na ten s tou plachetnicou jezdis as v hospode,co?A k tomu pekne kofolicku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl včera v ostravě celý den :p

lol

Kdyz to neni nic zajimavyho.. ;)lol lol,ale za to,kdyz se "sever" presune do brna..To uz je udalost.. :smich:

Cao Jeronymo...Tak uz mas klid...Rude RS je fuc... ;):(

Neee :( ,,uz jsem mel nachystany kufrik :)) Snazil jsem se vychytat nejake dobre cisla ve sportce,ale nejak se nedarilo :p ...Kazdopadne to byl pro toho new majitele paradni kup,,ted jen aby mu auti vydrzelo co nejdyl :).... V posledni se octule nejak moc corujou..

Nesmutni.. :D Tak kdyby si tak za 2-3 roky chtel stribrny RS..az nasetrim na Subaro a na benal do toho.. :D

Jo to jo,kup to byl urco dobrej.. ;) Ale nebyl to nikdo z fora...A taky aby ho nekde nerozvesil.. :(

Nestras covece..

Nestrasim,ale vis co clovek nikdy nevi...

No ja doufam ,ze za ty dva tri roky uz budu sedlat taky neco silnejsiho..,Jo tvoje ko'ča by mi sedla :) ,ale taky mam v planu koupi S.B.U ..ale tu starci 165 kW verzi...

Uvidime .) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl včera v ostravě celý den :p

lol

Kdyz to neni nic zajimavyho.. ;)lol lol,ale za to,kdyz se "sever" presune do brna..To uz je udalost.. :smich:

Cao Jeronymo...Tak uz mas klid...Rude RS je fuc... ;):(

Neee :( ,,uz jsem mel nachystany kufrik :)) Snazil jsem se vychytat nejake dobre cisla ve sportce,ale nejak se nedarilo :p ...Kazdopadne to byl pro toho new majitele paradni kup,,ted jen aby mu auti vydrzelo co nejdyl :).... V posledni se octule nejak moc corujou..

Nesmutni.. :D Tak kdyby si tak za 2-3 roky chtel stribrny RS..az nasetrim na Subaro a na benal do toho.. :D

Jo to jo,kup to byl urco dobrej.. ;) Ale nebyl to nikdo z fora...A taky aby ho nekde nerozvesil.. :(

Nestras covece..

Nestrasim,ale vis co clovek nikdy nevi...

No ja doufam ,ze za ty dva tri roky uz budu sedlat taky neco silnejsiho..,Jo tvoje ko'ča by mi sedla :) ,ale taky mam v planu koupi S.B.U ..ale tu starci 165 kW verzi...

Uvidime .) ...

Jasny,delam si srandu..Clovek nikdy nevi...

Jj SBU musi doma byt..Ted je na Tipcars jedno pekny..Neco hodne podobnyho jako ma Novi...Akorat ma 231kW...Jo taky si rikam,ze kdybych nenaskudlil na STI,stacila by mi na zacatek "detska verze" alias WRX...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jsem tak vzpominal,jak jeste pred rokem- dvema ,byl totalni odpurce veskerych japonskych ci korejskych vozitek a ted :)

J,,jak to u vas vypda vseci se snehem,,vcera jsem si byl zablbnout na plose,pekne zmrzle to bylo..,,a dneska tam tu fuklo dalsich asi 10 cisel.. :(

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jsem tak vzpominal,jak jeste pred rokem- dvema ,byl totalni odpurce veskerych japonskych ci korejskych vozitek a ted :)

J,,jak to u vas vypda vseci se snehem,,vcera jsem si byl zablbnout na plose,pekne zmrzle to bylo..,,a dneska tam tu fuklo dalsich asi 10 cisel.. :(

japonec až na konec, to je jasné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jsem tak vzpominal,jak jeste pred rokem- dvema ,byl totalni odpurce veskerych japonskych ci korejskych vozitek a ted :)

J,,jak to u vas vypda vseci se snehem,,vcera jsem si byl zablbnout na plose,pekne zmrzle to bylo..,,a dneska tam tu fuklo dalsich asi 10 cisel.. :(

japonec až na konec, to je jasné

:) neboli OC forEVER !! :) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...