Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

jak se žije pane?

:)

noo docela zajimave to tam typci rozjeli... .

jelikoz je zitra pondeli takze nic moc,ale jinak pohodicka..,ke vsemu ok,satci uz jen svitici radio :D a vymenene bocni blikace ,dneska jsem se pokousel o vymenu,ale svine drze jak prilepene ,asi se jim tam zalibilo,takze az bude cas pujde to po zlem.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo docela zajimave to tam typci rozjeli... .

jelikoz je zitra pondeli takze nic moc,ale jinak pohodicka..,ke vsemu ok,satci uz jen svitici radio :D a vymenene bocni blikace ,dneska jsem se pokousel o vymenu,ale svine drze jak prilepene ,asi se jim tam zalibilo,takze az bude cas pujde to po zlem.. ;)

jdou celkem v pohodě ven, hlavně si šroubovák podlož kusem hadru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdou celkem v pohodě ven, hlavně si šroubovák podlož kusem hadru ;)

prave ,ze me to prekvapilo ,ze nechtej ven,uz jsem jednou menil a bez problemu,,dneska me to donutilo oddelat kousek podbehu,ale nevim..zitra se na to musim jeste mrknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem tu měl v origo černé :)

kurec,,, no me zatim barva na te moji drzi dobre,takze pohoda... akorat madla se mi zacaly soupat tak jsem presel na origo cerne :) ...Ja tedko hlavne potrebuju nekde prodat ty zbtyky co mam doma,akorat to uz nikdo nechce :( ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurec,,, no me zatim barva na te moji drzi dobre,takze pohoda... akorat madla se mi zacaly soupat tak jsem presel na origo cerne :) ...Ja tedko hlavne potrebuju nekde prodat ty zbtyky co mam doma,akorat to uz nikdo nechce :( ..

jj, to jsme na tom stejně, po přestavbě se mi toho doma válí, ale zase úplně zadarmo s emi to dát nechce, tak počkám, třeba se někdo najde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to jsme na tom stejně, po přestavbě se mi toho doma válí, ale zase úplně zadarmo s emi to dát nechce, tak počkám, třeba se někdo najde

o je prave to ,,vseci delaj face palubek,,tak se tydle vecicky uz budou tezko hodi..uvidim no,,snad se mozna nekdo najde... :)

tedko je potreba zamakat na zevnejsku auta... .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to mě čeká z jara, vše vygruntovat, naleštit a hodit na sauto.cz

ale?:) davas octuli do sveta?... takze si se nakonec pro tu 4kolku rozhodl jo... :) nebo budes sedlat jiny peklo?... taky jsem mel v planu to tedko strelit,ale kdyz ono to auto je celkem bezproblemove,a zacal jsem ho mit docela rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale?:) davas octuli do sveta?... takze si se nakonec pro tu 4kolku rozhodl jo... :) nebo budes sedlat jiny peklo?... taky jsem mel v planu to tedko strelit,ale kdyz ono to auto je celkem bezproblemove,a zacal jsem ho mit docela rad :D

4x4 je pro mě jasná věc, zatím se ještě neví, jestli OI nebo OII, až jak budou finance, já to auto mám taky rád, ale chci 4x4 a v naftě. Taky už s emi do tý mojí nechce cpát další peníze, řekl bych, že jsem jí celkem dodělal, má už i taky něco najeto (115 000) a je přecijenom 9 let stará, mě krásně posloužila, tak snad bude sloužit i někomu jinému.

Pokud bych měl štěstí a koupil novou OII v tom Dánsku, tak si ji nechám do doby, než mi novou vyroběj a těsně před bych ji prodal.

A úplně bych zapoměl, taky se chci realizovat i jinde a do jiné výbavy :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...