Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

zajimavy to napad ;)

chtelo by to nejaky ten harmonogram :D

No ba... -_-

A v okrese dané kulturní památky by jsme vybrali partnerský pivovar. Třeba já se dlouho chystám k návštěvě zámku Hluboká nad Vltavou, tam je partner jasný - budějovický Budvar... -_--_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimavy to napad ;)

chtelo by to nejaky ten harmonogram :D

No ba... -_-

A v okrese dané kulturní památky by jsme vybrali partnerský pivovar. Třeba já se dlouho chystám k návštěvě zámku Hluboká nad Vltavou, tam je partner jasný - budějovický Budvar... -_--_--_--_--_-

jj Hluboka je krasna...dat tam neco v kempu na vecer...hmm to by nemuselo byt vubec spatne...

za sebe bych doporucil www.detenice.cz s tuze vypecenym kulturnim programem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimavy to napad ;)

chtelo by to nejaky ten harmonogram :D

No ba... -_-

A v okrese dané kulturní památky by jsme vybrali partnerský pivovar. Třeba já se dlouho chystám k návštěvě zámku Hluboká nad Vltavou, tam je partner jasný - budějovický Budvar... -_--_--_--_--_-

pěkný lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v okrese dané kulturní památky by jsme vybrali partnerský pivovar. Třeba já se dlouho chystám k návštěvě zámku Hluboká nad Vltavou, tam je partner jasný - budějovický Budvar... -_--_--_--_--_-

tam jezdim každej rok na tuning sraz na křivonosku,vždy záři,a v hluboké znám luxusní papací zařizení u švejka :palec2:

jinak bych do něčeho šel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Hluboka je krasna...dat tam neco v kempu na vecer...hmm to by nemuselo byt vubec spatne...

za sebe bych doporucil www.detenice.cz s tuze vypecenym kulturnim programem ;)

No vida, po Čachticích máme další flek... :palec2:

No je fakt, že my jezdíme akorát na srazy, na besídky a na benzinky a na pořádnej vejlet nejedeme, to kolegové z OC Polska nebo z německé Škodacommunity.de jezdí po takovejhle památkách jak zjednaní... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...