Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

nejhorsi je ze jeste nevim jak budu muset chodit do schule...kurvy jedny mladoboleslavsky :D

sakra chlape nejsi schopen sehnat kód barvy vrchního dílu řadičky RS octavie ? Ty v tej škodovce na mě serou a nic mi nezjistili ( a to mi psal že to neni problém )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi...co rikas na muj dotaz ?Ty takovy znalec .

Je pravdou, že verze výbav prodávaný v D se poněkud liší (už jen názvem), ale návrat k oběma velkým zrcátkům počínaje MR 02 proběhl v rámci celýho koncernu a nevidím důvod, proč by zrovna Octavie pro západní trh měly dostávat i po změně malý pravý zrcátko... :huh:

dikec.Ja si to take myslim.Jen mi poslal foto oktavky kombi 12/2002 a ma prave zrcatko male,a tvrdi mi toto,co jsem psal vyse.Nazvy mi tvrdili ve skodovce ze jsou od nejakeho casu stejne jako u nas,tak ted nevim. ;) ale dikec stejne.

no koukl jsem na mobile a z cirka 200vozu motajíci se okolo konce roku 2002 a dále mělo malé zrcátko asi 3kusy :huh:

coz znamena co ? Jem z toho ted nejak zmateny :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorsi je ze jeste nevim jak budu muset chodit do schule...kurvy jedny mladoboleslavsky :D

sakra chlape nejsi schopen sehnat kód barvy vrchního dílu řadičky RS octavie ? Ty v tej škodovce na mě serou a nic mi nezjistili ( a to mi psal že to neni problém )

jezis tak tohle me nikdy nenapadlo, tipuju ze stribrna klasicka to neni co?

zjistit nevim jak, mam kamarady na serviskach ale to asi nebudou vedet...mam za to ze to bude horsi zjistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...