Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

jsem zastavoval na benzině na kopci a akorát tam lustrovali poláka s kamionem, neměl nic, jednotku ani prachy na pokutu, jsem nelenil a pokecal s chlapama, jezdí dva celnící a dva od Kapsche s Transporterem a ukazovali mi i techniku, dost dobrý

Tak nas take pouc a poreferuj.Mne by to take zajimalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podstatě jde o to vybavení, jsou kdekoliv schopni zastavit a všechny kamiony kolem projíždějící jim to signalizuje vč. dat odkud a kolik mají placeno ev. kdo je vlastník jednotky, takže jim neprojede nikdo bez jednotky, jezdí se pořád po 12 hodinách a celé to funguje i za jízdy.

ne na všech mýtných branách je rozlišovací technika, která snímá kamion a pořizuje záznamy o tom, že je to vozidlo, které má platit, to jsou ty brány s kamerama, pak nastupuje tato mobilní technika, taková jednoduše řečeno mobilní brána, takže takové ty rady o alobalu a spreji tu nepomůžou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi...takovy laicky a asi tezko zodpovezeny dotazek,ale zeptam se...co si myslite o kokte 2002 ktera ma najeto udajne 167 tisic.Jeste jsem ji nevidel,a nevim zda km jsou pravdive,ale kdyby jo.. co na ty km rikate.Je to moc nebo normal..co ten motor na to..ma to byt tdi,ale Kw jeste newim.

Za nazory diky....a sory,pokud to tady nepatri,ale v hospe se probira vsechno,ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...to asi jo.....ja tak jezdim 17 rocne,ale vis..cislo trochu zarazi....jak rikal Cosby,kazdy,teda vetsina lidi kupuje auto podle km a ne stavu.Jak to tak ctu,kolem a kol,tak ty kilometry jsou asi normalni,motor by mel asi byt v cajku,ale co ostatni casti podvozek a tak ?

Takze je to 05/2002,elegance ,66 Kw,vymena brzd a kapalin,nove ovladace na klice,tonovane zadni okna,pravidelny servis,najeto 167,nebylo pry bourane,cerny intros,+ zimaky .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...