Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

DObre ranko mladeznici !!!

Cau zradce.... :-)

Co to plaaacaaas ? Hold bylo hnusne ... tak se mi nechtelo ...

Vyyyyymluva........

Nene zadna vymluva ...

Jasny...v pohode...ale vyhlizel jsem cervenyho srsne :-) Bylo tam cerny,zluty a stribrny RSo, ale cervena chybela :-)

No a co cerna ? Byla ? Jedete tedka do Doks ?

Asi cece ne....neni cas... :-(

RE: Cerveny tam bylo moje :) akorat traktor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skurvený škoda auto. Sakra pruděj mě že na mých stránkách o Octavii kterou vyrobyla škoda auto je znak škoda auto. Asi se stydí za svůj výrobek. Nejradši bych se na to vysral a stránky stáhnul :feve: Vysrat se na to

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skurvený škoda auto. Sakra pruděj mě že na mých stránkách o Octavii kterou vyrobyla škoda auto je znak škoda auto. Asi se stydí za svůj výrobek. Nejradši bych se na to vysral a stránky stáhnul :feve: Vysrat se na to

Fakt jo ? To sou idioti ... tak ten znak jen pouprav malicko a je to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skurvený škoda auto. Sakra pruděj mě že na mých stránkách o Octavii kterou vyrobyla škoda auto je znak škoda auto. Asi se stydí za svůj výrobek. Nejradši bych se na to vysral a stránky stáhnul :feve: Vysrat se na to

Nekdo tam chce asi premie :) Tak umaz ze znaku to "AUTO", to by teoreticky melo stacit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo tam chce asi premie :) Tak umaz ze znaku to "AUTO", to by teoreticky melo stacit...

No nejdřív jim vadilo, že tam mám v tom shopíku taky ten znak protože design byl stejnej že by to mohlo mást spotřebitele to celkem chápu tak jsem ho dal pryč a pro jistotu jsem dal celej ten shopík z kterého mám beztak celkem prd, jen malu provizi, ze stránek na jinou subdoménu shop.skodaoctavia.cz a na stránkách je odkaz na ty jiné stránky. A na té subdoméně už není znak nikde tak jsem myslel, že to stačí. Dneska volá znova, že je v patičce znak a že tam být nemůže tak řikám že už ten obchod je na jiných stránkách a ona , že tam mám odkaz a že se mužu tvářit že to není součástí webu ale je ať znaky odstraním. Tak jsem je vymazal a volám jí a zase ať ještě smažu ty ikonky u článků se znakem, že by si spotřebytel mohl myslet že je návod od škoda auto. Ať všechny znaky odstraním. Na netu je x stránek včetně těhle kde to je a v poho. Ještě by mě mohla říct ať sundám ze stránek oficiální fota a mužu to zabalit.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...