Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj kucí :-)))))))

Cau Martas...

Uz mas ten BOV zpatky na aute? ;)

Ahoj pane :-))) člověče mám půjčený jiný teže značky a nejsou lidi kdo to namontuje :-)))))))mám toho ted víc ....:-)))

To je mi jasny,ze toho mas ted asi dost... :D Jakou ze to mas znacku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako hele,bylo to fakt vostry..A hlavne to vypadalo jak snizeny,jak ty podbehy byly plny.. :D

Ty woe,listy "nefoukaj" a ja porad nevim,jestli se mi to uplne libi,dyt vis.. :D :D ;)

No tak to sem na to zvedavej..Myslis sehnat nekoho u vas?Nebo tady v PH?

jelikoz vsichni co jsem obvolal nemaj cas nebo potrebny naradi na to tak uz defakto hledam kohokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako hele,bylo to fakt vostry..A hlavne to vypadalo jak snizeny,jak ty podbehy byly plny.. :D

Ty woe,listy "nefoukaj" a ja porad nevim,jestli se mi to uplne libi,dyt vis.. :D :D ;)

No tak to sem na to zvedavej..Myslis sehnat nekoho u vas?Nebo tady v PH?

jelikoz vsichni co jsem obvolal nemaj cas nebo potrebny naradi na to tak uz defakto hledam kohokoliv

No tak to je docela prekerka.. ;) Snad nekoho sezenes..Kochtak Ti prej leda zaridi sundani predniho narazniku.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem. Zúpráva pro ty co se chystají na Autosalon - lidi už celkem v pohodě,nejhorší byla asi ta sobota co je na fotkách a samozřejmě pozor na zmatky kolem parkování u výstaviště. Mějte se krásně a Všem pohodový den. Ahoj Honza. :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kucí :-)))))))

Cau Martas...

Uz mas ten BOV zpatky na aute? ;)

Ahoj pane :-))) člověče mám půjčený jiný teže značky a nejsou lidi kdo to namontuje :-)))))))mám toho ted víc ....:-)))

To je mi jasny,ze toho mas ted asi dost... :D Jakou ze to mas znacku?

je to FORGE otevřenej :-))))předtím jsem měl na autě uplně nějakej neznačkovej sice chodil ale chtěl jsem vyzkoušet značku a tím to začalo.....jinak ten první je doma funkční a na prodej za srandu.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...