Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

To uz budu mit tak,jak to ma bejt,to se neboj :)

je ty jsi zase nasadil gumu kam jsi nemel co

spíš jakým způsobem ji uchytil lol

tak vyleze to z vas kua??

no boreček si kupil nové grafitové gumičky do stěraču a brblal že to na hovno stírá, že to nechává 5cm čmouhy. No tak jsem se na to podival a chyba byla v tom že sice gumičku do klasickych stěraču vymenil,ale nezasunul ji do te vodicí lišty tu gumu, takže tam měl jen gumičky ktere se kroutili jak hadi lol lol a staré vyhodil takže musí koupit nové :Dlol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no boreček si kupil nové grafitové gumičky do stěraču a brblal že to na hovno stírá, že to nechává 5cm čmouhy. No tak jsem se na to podival a chyba byla v tom že sice gumičku do klasickych stěraču vymenil,ale nezasunul ji do te vodicí lišty tu gumu, takže tam měl jen gumičky ktere se kroutili jak hadi lol lol a staré vyhodil takže musí koupit nové :Dlol lol lol

:smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi..Se to tu nejak zvrhlo.. :D

Zdarec Bade a Spidi..

Čao Marty, přijedeš zítra ?

tak Marty si pro ni jede jo???

hele jedem taky ne, prej dvacítka, trojky kozy, hladká přistávací dráha atd. cooo? :D

A kolik to žere na hodinu? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jedem taky ne, prej dvacítka, trojky kozy, hladká přistávací dráha atd. cooo? :D

Jen blbni... :p

Jak bylo ve Vepřově ? Kdo všechno přijel ?

jako bylo dobře já si nemuhu stěžovat za 2.místo v best of Š100-Š1000 ;) jinak kluci z OC ale nevim jestli někoho znáš, MilanII, grygy,jogofogo,lube,matys,rolbar,stihačka,vitaP,luvirs,planeta,dundee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...