Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

A ja to mam zase obracene,mame dohodu na 7,ale chodim na 8,pul 9. Podle toho,kdy vstanu. Ale treba sef je tu skoro porad uz od 6-ti. Az nebudu moc rano spat,jako on,tak tu budu taky klidne v6 :D

tak to ja chodim driv jak sef ;) ale jestli zmenim praci tak to budu mit uplne na pohodicku protoze to nebudu skoro vubec chodit do sidla firmy ale budu rovnou jezdit z baraku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary Jirko.

To kocht ,to známe, to je to samej inženýr, IT atd. makat si to chodí od 8-9 ráno, a dělnická třída tady hnije už od sedmi. :p

taky ale ta delnicka trida chodi domu ve 3,ja kolikrat i v 6 :)

To máš sice pravdu, ale pak je smutný divadlo na výplatnici. :feve: Už to chce u mě taky změnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme na to koukali při oslavě narozenin kamarádky na Slovensku a pod dávkou je to ještě zajímavější :smich: :smich:

tak tomu verim ze pri jiste mire opilosti je to zazivnejsi lol

Nevím jestli jsi se koukal na celou tu hitparádu ale jsou tak dobré blbosti ...docela nadřené je ale taky to jak tam ty kluci skáčou ...na to, kolik jim je tak jsou dobří. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jsi se koukal na celou tu hitparádu ale jsou tak dobré blbosti ...docela nadřené je ale taky to jak tam ty kluci skáčou ...na to, kolik jim je tak jsou dobří. :palec2:

jj videl jsem tak pulku...ale ty kluci co jsou hned na zacatku jsou fakt dobry docela jsem cumel :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...