Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Tak dneska jsem tu asi naposledy pánové , zítra dovolená a v uterý uráááá do Turecka lol a po návratu pár dní doma a uráá na Dukovany na měsíc. :feve:

tak to by sis to mel uzit ;)

Užít, spíš to bude honička, v sobotu je v Plzni velká modelářská akce Pilsenkit, dělam popřadatele, to bude náhul :prc: a pak rychle zabalit a v uterý letim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Privez nejakej vyhorelej clanek :)

To zrovna, už takhle si kluci ze mě dělaj prdel ,že prej ať jim večer posvítim. lol I když je fakt ,že pár blbců se našlo, co pronesli ven radioaktivní zářič, taky moc dobře nedopadli, byli rádi že přežili , případně měli dost velký a vošklivý popáleniny, pokud si to dal do kapsy nebo batohu.

:kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Vám pánové přeji dobrou chuť a dejte si i něco za mě. Včera jsem tu machroval že mám dva obědy a dneska budu mít jenom jeden a to až tak ve 4 hodiny :feve:

¨

no vidis a to ja uz mam dnes jeden za sebou ;)

Já jsem od rána školil lidi a tak jsem nějak neměl čas na oběd a teď už nepůjdu a najím se až doma ...ale za to pořádně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, chtělo by to nahodit nějaké zajímavé téma co by se tu mohlo rozebrat :-) ..jenom mě nic nenapadá :help:

tak to je spatny... lol jaky je u vas pocasi...tady zacina bejt pekny vedro

Tak to je vděčné téma ...o počasí se toho dá napovídat .. :)

Hele tady taky začíná být vdro, myslím že na dnešek hlásí něco kolem 29 stupnů ...nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vděčné téma ...o počasí se toho dá napovídat .. :)

Hele tady taky začíná být vdro, myslím že na dnešek hlásí něco kolem 29 stupnů ...nebo ne?

jojo tak nejak hlasej...a vypada ze jim vyjde...doufam ze bude pekne i v sobotu mam velky plany tak doufam ze vyjde...

jsem koukal jak vam funguje Zdarska letka ;) proc mate to tema ve srazech a ne tady v Hospode treba??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vděčné téma ...o počasí se toho dá napovídat .. :)

Hele tady taky začíná být vdro, myslím že na dnešek hlásí něco kolem 29 stupnů ...nebo ne?

jojo tak nejak hlasej...a vypada ze jim vyjde...doufam ze bude pekne i v sobotu mam velky plany tak doufam ze vyjde...

jsem koukal jak vam funguje Zdarska letka ;) proc mate to tema ve srazech a ne tady v Hospode treba??

Copak tak velikého plánuješ když to tak píšeš ...tedy jestli to není tajné? :-)

Letka ...no tak ta je ve srazech protože to vzniklo čistě náhodně jako že se potkáme a potom se z toho stala dobrá parta lidí a je to tam kde dneska :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vděčné téma ...o počasí se toho dá napovídat .. :)

Hele tady taky začíná být vdro, myslím že na dnešek hlásí něco kolem 29 stupnů ...nebo ne?

jojo tak nejak hlasej...a vypada ze jim vyjde...doufam ze bude pekne i v sobotu mam velky plany tak doufam ze vyjde...

jsem koukal jak vam funguje Zdarska letka ;) proc mate to tema ve srazech a ne tady v Hospode treba??

Jo a koukal jsi jaké jsem tam udělal znak a trička pro Letku? Co na ně říkáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a koukal jsi jaké jsem tam udělal znak a trička pro Letku? Co na ně říkáš?

jojo na trika jsem koukal a jsou moc povedeny...jen na muj vkus bych nemusel mit tak velky jmeno na zadech ale znak super ;)

Jo jo ...taky jsme se o tom bavili že by to bylo menší ...i ten znak na zádech by byl případně menší. To se jako ví a máš v tom pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a koukal jsi jaké jsem tam udělal znak a trička pro Letku? Co na ně říkáš?

no mam v planu kolo a melo by jet zhruba 15 lidi a chceme na Říp což je nejakejch 100km tam i zpet...tak ze by to vyslo skoro na cely den a kdyz ne tohle tak asi do mimone na sraz se podivat a spojit to s navstevou chalupy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo ...taky jsme se o tom bavili že by to bylo menší ...i ten znak na zádech by byl případně menší. To se jako ví a máš v tom pravdu :)

tak myslim ze potom to bude naprosto idealni ;) taky mam jeste nekde mikinu a triko Octavia clubu ale uz jsem to dlouho nemel na sobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo ...taky jsme se o tom bavili že by to bylo menší ...i ten znak na zádech by byl případně menší. To se jako ví a máš v tom pravdu :)

tak myslim ze potom to bude naprosto idealni ;) taky mam jeste nekde mikinu a triko Octavia clubu ale uz jsem to dlouho nemel na sobe

Ještě nevím jak to dopadne protože ono cena těch potisků bude brutální a zdrcující ...mám to poslané v různých firmách i u známych a tak uvidíme ...ale včera mi volala jedna paní a když mi řekla cenu tak jsem myslel že s oktávkou zajedu do bazaru a koupím si jinou značku :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo ...taky jsme se o tom bavili že by to bylo menší ...i ten znak na zádech by byl případně menší. To se jako ví a máš v tom pravdu :)

tak myslim ze potom to bude naprosto idealni ;) taky mam jeste nekde mikinu a triko Octavia clubu ale uz jsem to dlouho nemel na sobe

Ještě nevím jak to dopadne protože ono cena těch potisků bude brutální a zdrcující ...mám to poslané v různých firmách i u známych a tak uvidíme ...ale včera mi volala jedna paní a když mi řekla cenu tak jsem myslel že s oktávkou zajedu do bazaru a koupím si jinou značku :smich:

no podle me by to triko melo byt kolem 200 ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo ...taky jsme se o tom bavili že by to bylo menší ...i ten znak na zádech by byl případně menší. To se jako ví a máš v tom pravdu :)

tak myslim ze potom to bude naprosto idealni ;) taky mam jeste nekde mikinu a triko Octavia clubu ale uz jsem to dlouho nemel na sobe

Ještě nevím jak to dopadne protože ono cena těch potisků bude brutální a zdrcující ...mám to poslané v různých firmách i u známych a tak uvidíme ...ale včera mi volala jedna paní a když mi řekla cenu tak jsem myslel že s oktávkou zajedu do bazaru a koupím si jinou značku :smich:

no podle me by to triko melo byt kolem 200 ne??

Ty jo ...u Vás musí svítit!! :) Jestli si myslíš že je to tak levné tak si to stáhni, vytiskni a dojdi se zeptat do nějaké firmy co to dělá ...

Jestli to necháš udělat za 200 tak ještě dáme do kapsy tobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo ...u Vás musí svítit!! :) Jestli si myslíš že je to tak levné tak si to stáhni, vytiskni a dojdi se zeptat do nějaké firmy co to dělá ...

Jestli to necháš udělat za 200 tak ještě dáme do kapsy tobě :)

je to asi dva roky co jsem nechaval dela trika s potiskem vepredu i v zadu a vyslo to do 200...je pravda ze potisk byl jednobarevny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo ...u Vás musí svítit!! :) Jestli si myslíš že je to tak levné tak si to stáhni, vytiskni a dojdi se zeptat do nějaké firmy co to dělá ...

Jestli to necháš udělat za 200 tak ještě dáme do kapsy tobě :)

je to asi dva roky co jsem nechaval dela trika s potiskem vepredu i v zadu a vyslo to do 200...je pravda ze potisk byl jednobarevny

Hele a kde jsi to nechával dělat ....zeptej se mi tam po telefonu nebo jim to pošli mejlem ať to ocení ...za to nic nedáme ...

Napiš nebo jim tam řekni že ten znak vzadu a jméno bude menčí a opravdu by mě zajímala cena.

Měl by jsi na to čas? Jenom tak nahrubáka zjistit přibližně cenu...potom bych ti to už nějak zařídil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a kde jsi to nechával dělat ....zeptej se mi tam po telefonu nebo jim to pošli mejlem ať to ocení ...za to nic nedáme ...

Napiš nebo jim tam řekni že ten znak vzadu a jméno bude menčí a opravdu by mě zajímala cena.

Měl by jsi na to čas? Jenom tak nahrubáka zjistit přibližně cenu...potom bych ti to už nějak zařídil :)

mam znameho co reklamku tak bych se tam s tim mohl stavit nebo mu to poslat...tak me posli nejaky navrhy na baurak@octaviaclub.cz a ja uz to nejak zaridim a dal bych vedet cenovku a hlavne kolik budes chtit kusu. a jestli budes mit svoje trika atd atd...zkusim to co nejdriv zjistit a dal bych vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...