Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ok,tak bdud drzet pesti,at to dopadne.. :palec2: V sobotu pokecame tak jako tak.. ;)

vadilo kdybych prijel nekam v case obeda a ze jsme u vas mohli pripadne skocit nekam na jidlo??

Pokud nebude rodina moc naruziva na spolecny obedvani,tak by to problem byt nemel.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,tak bdud drzet pesti,at to dopadne.. :palec2: V sobotu pokecame tak jako tak.. ;)

vadilo kdybych prijel nekam v case obeda a ze jsme u vas mohli pripadne skocit nekam na jidlo??

Pokud nebude rodina moc naruziva na spolecny obedvani,tak by to problem byt nemel.. ;)

ok tak ja bych se predem ozval...at vam voe nerozvracim rodinu lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,tak bdud drzet pesti,at to dopadne.. :palec2: V sobotu pokecame tak jako tak.. ;)

vadilo kdybych prijel nekam v case obeda a ze jsme u vas mohli pripadne skocit nekam na jidlo??

Pokud nebude rodina moc naruziva na spolecny obedvani,tak by to problem byt nemel.. ;)

ok tak ja bych se predem ozval...at vam voe nerozvracim rodinu lollol

V pohode,to my si nenechame... ;) tak si dame vedet.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlape.já jsem tu pořád,ale většinou sám.vždy alespoň jednou za den.tak jak ti dupou králíci? -_-

Tak na pohodu, viz pár příspěvků výše. Zkrátka auta mi jezdí, holky se mi líbí a pivo mě chutná, takže na pohodu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...