Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jo tak to by mohlo bejt v klidu.. ;)

no kazdopadne si to nesmim nechat utect tak ze ten mesic bych si nejak poresil ;)

To je jasna vec..By si mu treba rekl,at ti da 52ku a ze proste jdes... ;) Hele,kdyz ses ve vypovedi,tak nemuzou nic.. ;) Vubec nic..Proste by jsi prisel a rekl "tak ja jdu" a proste by jsi sel..Oni Te zpatky pacit nebudou a zamknout pred Tebou nemuzou,vis jak.. ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to by mohlo bejt v klidu.. ;)

no kazdopadne si to nesmim nechat utect tak ze ten mesic bych si nejak poresil ;)

To je jasna vec..By si mu treba rekl,at ti da 52ku a ze proste jdes... ;) Hele,kdyz ses ve vypovedi,tak nemuzou nic.. ;) Vubec nic..Proste by jsi prisel a rekl "tak ja jdu" a proste by jsi sel..Oni Te zpatky pacit nebudou a zamknout pred Tebou nemuzou,vis jak.. ;)lol

jj ted jsem to resil a kdyz me nepusti tak bych proste ten mesic nechodil a mel bych acka coz uz je v dnesni dobe uplne v pohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to by mohlo bejt v klidu.. ;)

no kazdopadne si to nesmim nechat utect tak ze ten mesic bych si nejak poresil ;)

To je jasna vec..By si mu treba rekl,at ti da 52ku a ze proste jdes... ;) Hele,kdyz ses ve vypovedi,tak nemuzou nic.. ;) Vubec nic..Proste by jsi prisel a rekl "tak ja jdu" a proste by jsi sel..Oni Te zpatky pacit nebudou a zamknout pred Tebou nemuzou,vis jak.. ;)lol

jj ted jsem to resil a kdyz me nepusti tak bych proste ten mesic nechodil a mel bych acka coz uz je v dnesni dobe uplne v pohode ;)

Hele,toho bych se vubec nebal..Taky tam mas urcite jeste nakou dovolenou,co by sis na to mohl vybrat atd... ;) a naky Acka,nebo i tu blbou 52ku dneska nikdo moc neresi..Navic kdyz mas dalsi praci jistou.. ;) To kdyztak zitra proberem..Dorazis teda,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak že nerostou...

octavia.jpg

Aaaaaa,to je kotel..Tu znam z prahy..Porad jezdi u nas na kopci.. ;) nadela vic bordelu nez uzitku a ten lauf ma snad z litinovejch trubek.. :ble

Ja jdu na skopek ted.. ;)

Kochtaku,ty uz mas nakapano do strojku ne?Co je to za pozdrav? :kuk:;):p

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaaa,to je kotel..Tu znam z prahy..Porad jezdi u nas na kopci.. ;) nadela vic bordelu nez uzitku a ten lauf ma snad z litinovejch trubek.. :ble

Ja jdu na skopek ted.. ;)

Kochtaku,ty uz mas nakapano do strojku ne?Co je to za pozdrav? :kuk:

Čao Marty, akorát má dobrý kolesa, jak jsem tak koukal v Mimouni... ;)

Já půjdu taky až posléze, bo je pátek a puberťáci ještě hnijou na našich židlách v knajpě... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaaa,to je kotel..Tu znam z prahy..Porad jezdi u nas na kopci.. ;) nadela vic bordelu nez uzitku a ten lauf ma snad z litinovejch trubek.. :ble

Ja jdu na skopek ted.. ;)

Kochtaku,ty uz mas nakapano do strojku ne?Co je to za pozdrav? :kuk:

Čao Marty, akorát má dobrý kolesa, jak jsem tak koukal v Mimouni... ;)

Já půjdu taky až posléze, bo je pátek a puberťáci ještě hnijou na našich židlách v knajpě... :aggressive:

Cusik Lubo..

jo tak kola sem nejak nevidel..Ted chvili po nem byl klid..Zato ho vystridal nejakej blaznivej Kadett... :)

Ja jdu jen tak na par kousku,zitra chci delat hudbu v aute,tak aby me to nehralo pozpatku.. :D

Bo tam ty smradochy musis rozehnat..Nebo jdi k Pinokiovi.. :smich: Jestli tam jeste je.. :smich:

Jo a pozdravuje te Eva..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...