Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Máš recht, ale zatim jsem tu krátce, takže jedu opatrně. :p

to delas dobre ;)

Že jo mládežníku lol

Tak to jo. Myslím si, ale že je většina v dobrým naladěná.

Taky to pomalu zjišťuju. Je tu celkem prdel. :p

Editováno: , autor: beeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se mate...taky je u vas tak kvasne jako u nas lol

Jj, taky máme weebonz jak šlak, proč myslíš, že jsem dneska nešel do práce ? lollollol

ty voe tak chodis jak do housli lollol tak to asi kolem 3 vypnu a pujdu asi nejspis trosku octu vyfesakovat uz si to zaslouzi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe tak chodis jak do housli lollol tak to asi kolem 3 vypnu a pujdu asi nejspis trosku octu vyfesakovat uz si to zaslouzi ;)

lollollol

Jj, taky jsem oktu namašlil, vypadá jak z fabrique... lollollol

kua bych se chtel mit jako ty kua lol doma opalovacka, auto do cajku, nejakou kuzelku k tomu...hmm to je zivot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua bych se chtel mit jako ty kua lol doma opalovacka, auto do cajku, nejakou kuzelku k tomu...hmm to je zivot

Třeba se jednou taky vypracuješ... lollollollollol

Auto je v cajku tak na 95% a kuželku ještě pár hodin oželím, chtěl bych odpoledne jezdit... ;)

no ja na vecer musim taky jezdit...ale vecer to bude asi spatny mam takovy nedobry tuseni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim nevim...jsou Doksy a Plasy...jelikoz nikdo skoro nechce na ty Plasy tak premyslim o Doksech ale jeste nevim...ty se nekam chystas??

No právě že jsem koukal, že je tenhle víkend dost akcí a vypadá to na pěkný počasí... ;) Já abych pravdu řekl, se nechystám, ale už začínám přemejšlet, že by se okta mohla ukázat třeba za měsíc v Milovicích, aby s té letošní sézony aspoň něco bylo... ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim nevim...jsou Doksy a Plasy...jelikoz nikdo skoro nechce na ty Plasy tak premyslim o Doksech ale jeste nevim...ty se nekam chystas??

No právě že jsem koukal, že je tenhle víkend dost akcí a vypadá to na pěkný počasí... ;) Já abych pravdu řekl, se nechystám, ale už začínám přemejšlet, že by se okta mohla ukázat třeba za měsíc v Milovicích, aby s té letošní sézony aspoň něco bylo... ;):)

nebo ze by jsi zitra prijel do Doks a pak jsme udelali neco kulturne spolecensky prijatelne u me na chate lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja na vecer musim taky jezdit...ale vecer to bude asi spatny mam takovy nedobry tuseni ;)

U mě nápodobně... ;) Ale štve mě, že dnes nejedeme na PVD do T-Mobile Arény, snad příště...

mam tady dve VIP vstupenky pane kdyby byl zajem lollol

jinak tady bude tusim jeste letos Tiesto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja na vecer musim taky jezdit...ale vecer to bude asi spatny mam takovy nedobry tuseni ;)

U mě nápodobně... ;) Ale štve mě, že dnes nejedeme na PVD do T-Mobile Arény, snad příště...

mam tady dve VIP vstupenky pane kdyby byl zajem lollol

jinak tady bude tusim jeste letos Tiesto :-)

a tam každopádně budu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...