Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Hele Spidi jde ta vzpera z podkapoty GiV i na OI ? je to tam uplne stejny ne,ten predek?

No musel by sis sehnat z GIV, Bory, Toleda, nebo Leonu tu spodní část uchycení vzpěry, kterou naboduješ na levej domek tlumiče a nápodobně dát protikus pouzdra vzpěry i do prolisu kapoty ;)

Si myslím, že 100x jednodušší je dá ty dvě vzpěry od Milotecu, nebo JOMu, případně INXX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to budem mit ty auta skoro stejny :)

Aspoň bude stranda... lol

Ale já bych chtěl jít na zimu do tohohle:

1J5 955 109A Headlight Washer Cover, Left

1J5 955 110A Headlight Washer Cover, Right

1J5 955 103 Headlight Washer Jet Carrier w/ Jet, Left

1J5 955 104 Headlight Washer Jet Carrier w/ Jet, right

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áha

Ale čučel jsem do Etky a při mohtáži těch ostřikovačů na GIV nebo Bora se dává i jiná výstuha nárazníku, patrně dle nákresu s vyhráním, pro ty tělesa ostřikovačů. Takže u okty budeme zajisté vrtati... lol

tak tam tu vyztuhu nedavej lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi...ty kurvy prazsky policejni uz delaj takovy veci ze maj radary asi po 400metrech a tak me vcera malem hned 2x zmerili :aggressive:

Hajzli...!!!

Jak se Ti jezdí po Práglu s poníženým vozem ?

naprosto v pohode...jen si musim davat pozor na parkovani a na takove ty hupy protoze kdyz jedu rychleji tak uz se me asi 2x stalo ze si potom ten naraznik skrtne...jinak jsem maximalne spokojen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto v pohode...jen si musim davat pozor na parkovani a na takove ty hupy protoze kdyz jedu rychleji tak uz se me asi 2x stalo ze si potom ten naraznik skrtne...jinak jsem maximalne spokojen ;)

Tak to rád slyším, já čéče teď na dovolence škrtl, ovšem né RS nárazníkem, ale nápravnicí !!! :help:

Každopádně bych si rád pořídil nějakej deklík u fy VM Car, bo bych nerad někde na cestě "vytekl" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...