Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

čusky tak koukám, že když shrnu letošní účast na srazech rovná se 0 se to nějak sere letos

no to vis kazdej rok neni posviceni ;)

a bude hůř bo se každej rok od roku usazuje a nemá čas na tolik píčovin jako dřív ;)...mě docela mrzí, že s emi nepovedla ani jedna MimoŇ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čusky tak koukám, že když shrnu letošní účast na srazech rovná se 0 se to nějak sere letos

no to vis kazdej rok neni posviceni ;)

a bude hůř bo se každej rok od roku usazuje a nemá čas na tolik píčovin jako dřív ;)...mě docela mrzí, že s emi nepovedla ani jedna MimoŇ

ale tak vidis to sam...napises aby jsme nekam jeli a vetsina lidi ti napise ze stejne moc lidi nejede tak proto nejede ani on...a kdyz tohle bude delat vetsina lidi tak je jasny ze se nikdy nemuzeme sejit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja myslim,ze takovy Chabry a Besidka maji vzdycky uspech. A aspon tam nikdo nejezdime ozralej a nezajizdime se. Uz jsem tam byl toho svedkem minulej rok,kdyz primo predemnou sestrelil nejakej debil,co jel jak prase nejakyho chodce,tenkrat se tomu chlapkovi jeste nic nestalo,jen ho odvezli pro jistotu. Se tam kazdej vyleje a je z nej hned Fitipaldi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry dobry,ted zrovna s Vasou po ICQ vymejslime jednu volovinu :)

MEGA volovinu

pokud chcete mít teplo pod zadkem kontaktujte prosím řidiče

u nás zatím svítí sluníčko

že by výhřevy i dozadu??

čau Vašo ;)

Ahoj :)

jj, výhřevy dozadu a neví kam dát ovládání. žeprej do stropnice + malý střešní okno ee :D

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :)

jj, výhřevy dozadu a neví kam dát ovládání. žeprej do stropnice + malý střešní okno ee :D

No chvíli jsem si s touhle myšlenkou pohrával taky když jsem měl sedačky venku a říkal jsem si, že nejlíp dát ovladaní na konec středovýho panelu.

Ale nakonec jsem se na to vykašlal, teď tam bude jezdit pes a ten bude mít deku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...