Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi!Nikdo tu?Je tu ozvena nebo co.... co co co co.... lol lol

Čao Marty, já jsem teď přijel dom na oběd po celodopoledním ježdění po Brně... ;) Ale docela homous, v Bohunicích u špitálu jsem musel projet 2x zákaz, na Trnité u Vaňkovky zácpa jak šlak, v Ivanovicích na kruháču do mě málem mrdl dědek v rezavým Tipu, no děs... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi!Nikdo tu?Je tu ozvena nebo co.... co co co co.... lol lol

Čao Marty, já jsem teď přijel dom na oběd po celodopoledním ježdění po Brně... ;) Ale docela homous, v Bohunicích u špitálu jsem musel projet 2x zákaz, na Trnité u Vaňkovky zácpa jak šlak, v Ivanovicích na kruháču do mě málem mrdl dědek v rezavým Tipu, no děs... :feve:

Jojo,to znám,ale z Prahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi!Nikdo tu?Je tu ozvena nebo co.... co co co co.... lol lol

Čao Marty, já jsem teď přijel dom na oběd po celodopoledním ježdění po Brně... ;) Ale docela homous, v Bohunicích u špitálu jsem musel projet 2x zákaz, na Trnité u Vaňkovky zácpa jak šlak, v Ivanovicích na kruháču do mě málem mrdl dědek v rezavým Tipu, no děs... :feve:

Jojo,to znám,ale z Prahy

Cau Lubo..Tak to si to mel perny...Jak pise jirka3..Je to stejny jak tady..A ja ted akorat dorazil do kanclu..Jezdil sem taky... :( No hnus a navic chciva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty jo,to mi povidej...Ja nejdriv musim z prace odejit,abych mohl zase prijit..Ale nastesti rano razime nekam do rakous.. ;)

Mě by možná stačily na uklidnění tři dny ve slovenském ráji. Byla jsem tam před dvěma týdny a furt scalo, taxem od oběda seděl v hospodě, žral a chlemtal Šariš o 106 lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty jo,to mi povidej...Ja nejdriv musim z prace odejit,abych mohl zase prijit..Ale nastesti rano razime nekam do rakous.. ;)

Mě by možná stačily na uklidnění tři dny ve slovenském ráji. Byla jsem tam před dvěma týdny a furt scalo, taxem od oběda seděl v hospodě, žral a chlemtal Šariš o 106 lollollol

To je taky moznost.. ;) Ale to by chtelo vyrazit leda bez bab... ;) Kdy neco vymyslime tam u vas? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky moznost.. ;) Ale to by chtelo vyrazit leda bez bab... ;) Kdy neco vymyslime tam u vas? :D

Doktore, řeklo se bez bab... lollollol

No klidně u nás něco vymňouknem... ;)

Dobra tedy,Bohumile.. lol lol lol

No to bychom mohli..Nejak se na necem dohodnooot.... ;)

Cjece,mi to nejak nedalo a zase cumim na webu na auta.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cjece,mi to nejak nedalo a zase cumim na webu na auta.. ;)

Tak to já čumím furt... lollollol

Ale teď koukám na německý počongy, rozhlížím se po novejch kolech... ;)

Ted sem nasel pekny Subáro.. Sice jen WRX,jak se u nas rika detska verze,ale i tak.. ;)

Jako na Golfa koukas po kolech?jak velky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...