Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Taky jste dneska zpozorovali, že byl nějaký crachday? Dnešní trasa Pec - Trutnov 3 bouračky, Pha - Pec 4 bouračky

a těch sekanců, co lidi dělali :feve:

Jo, dneska to nemělo chybu, pr jistotu jsem jednomu borcovi dal přes držku a ulomil zrcátko... ;)

Tak to je výchovný :palec2: já dneska váhal, jestli mám protroubit Tatru, která stála napříč silnicí a nakládali něco z drtičky, nakonec jsem počkal cca 5 min a pak ten šofér úplně bez rozmyšlení dal zpátečku a tu drtičku sejmul, alespoň byl dneska v údolí klid lol si nedokážu představit, kdybych začal troubit, to by jí snad shodil do toho potoka :smich:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je výchovný :palec2: já dneska váhal, jestli mám protroubyt Tatru, která stál anapříč silnicí a nakládali něco z drtičky, nakonec jsem počkal cca 5 min a pak ten šofér úplně bez rozmyšlení dal zpátečku a tu drtičku sejmul, alespoň byl dneska v údolí klid lol si nedokážu představit, kdybych začal troubit, to by jí snad shodil do toho potoka :smich:

To bylo výchovný až až... ;)

Pěkná kočka z Deutschlandu, copak to asi je ?

post-272-1190919260_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je výchovný :palec2: já dneska váhal, jestli mám protroubit Tatru, která stála napříč silnicí a nakládali něco z drtičky, nakonec jsem počkal cca 5 min a pak ten šofér úplně bez rozmyšlení dal zpátečku a tu drtičku sejmul, alespoň byl dneska v údolí klid lol si nedokážu představit, kdybych začal troubit, to by jí snad shodil do toho potoka :smich:

To bylo výchovný až až... ;)

Pěkná kočka z Deutschlandu, copak to asi je ?

že by Combík bez zadního stěrače? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasan, za ten kousek plastu, ale co aspon na něco je paragon ze škoda salonu kol5lol

Jj, taky ho mám... ;)

ale ty lišty opět jsem se nebyl schopny domluvit :) asi mongol nebo co :) už jsem volal znamemu na lakovnu do škocny v OV jestli mě to lákne, tak to bude teda až dodatečně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: kluci v sekci akce srazy řeší srazík v Olmiku, dorazíš ? ještě neni datum a ja taky nevim co bude, ale mohlo by to nějak dopadnout ;)

No já tam právě do toho čučel, pokud to bude 21.10. nebo 28.10., tak byl přismažil... ;)

jj :palec: no pro mě čim později tim lepe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...