Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Mas recht Vaso..A listy do laku a je to.. ;) pekne jenom zakulatit,zamracit,dat masku bez znaku a je to.. ;)

Hosito je vomrd,jsem v praci a cekam,az mi zavolaji,ze muzu vyzvednout firemni iveco v servisu..Pak to mam jeste tak na hodku..Me asi praskne,uz chci domu!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaa,tak to jo..A nebude to maly? :o:D

Vasa ma recht..

Ale mlada by to zkousla taky,ale nevim,jak by jsi zkousl pak ty ty odreny a obouchany kola.. :feve:

No čéče Paša má taky sedmnáctky a nevypadá tomalý ani trochu, čemuž se sám divím. Ale ono je to taky tím, že jsou bezlímcový a auto je nižší, což ty kola taky opticky zvětšuje... ;)

Jinak jsem dneska potka eReSu ve "válečnejch" barvách, tu z edice 100 years of Motorsport, tedy jednu ze sta... ;)

A taky mě šestnáctiletej borec na Syfonu málem vletěl pod kola :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaa,tak to jo..A nebude to maly? :o:D

Vasa ma recht..

Ale mlada by to zkousla taky,ale nevim,jak by jsi zkousl pak ty ty odreny a obouchany kola.. :feve:

No čéče Paša má taky sedmnáctky a nevypadá tomalý ani trochu, čemuž se sám divím. Ale ono je to taky tím, že jsou bezlímcový a auto je nižší, což ty kola taky opticky zvětšuje... ;)

Jinak jsem dneska potka eReSu ve "válečnejch" barvách, tu z edice 100 years of Motorsport, tedy jednu ze sta... ;)

A taky mě šestnáctiletej borec na Syfonu málem vletěl pod kola :aggressive:

to já mám sice taky bezlímcový , nedělený ale vzhledem k tomu jak je to vysoko tak to furt vypadá divně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas recht Vaso..A listy do laku a je to.. ;) pekne jenom zakulatit,zamracit,dat masku bez znaku a je to.. ;)

Lišty do laku možná časem, zamračenou kapotu na čtyřku mám na skladě o jedno patro níže a maska bez znaku dnes stojí pár stovek... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kdyby bylo po mým tak čtverka leží na zemi a né v pozici příprava na výměnu výfuku

Jj, kdyby bylo po mým, tak ta čtverka vypadá následovně... ;)

To je bomba!Presne to,o cem se tu bavime..Takze uz Te jen ukecat na ty kola a je to..Koukam,ze na ty fotce jsou to kola z M3..To nema roztec 5x100,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kdyby bylo po mým tak čtverka leží na zemi a né v pozici příprava na výměnu výfuku

Jj, kdyby bylo po mým, tak ta čtverka vypadá následovně... ;)

To je bomba!Presne to,o cem se tu bavime..Takze uz Te jen ukecat na ty kola a je to..Koukam,ze na ty fotce jsou to kola z M3..To nema roztec 5x100,ne?

myslím 5x120

ale repliky seženeš s různou roztečí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kdyby bylo po mým tak čtverka leží na zemi a né v pozici příprava na výměnu výfuku

Jj, kdyby bylo po mým, tak ta čtverka vypadá následovně... ;)

To je bomba!Presne to,o cem se tu bavime..Takze uz Te jen ukecat na ty kola a je to..Koukam,ze na ty fotce jsou to kola z M3..To nema roztec 5x100,ne?

myslím 5x120

ale repliky seženeš s různou roztečí

Taky fakt,ale tyhle kola sem,aspon u nas, v replikach jeste nevidel...

Jo a dal bych na golfa naraznik R32,Vasa mi to pripomnel.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta je taky pekna..Ja uz si vyhlidl budouci auto..Taky ctverku.. ;)

Kola MTM, ty jsou ouplně boží... :palec2:

Marty, teď jsem si v Nedvědici na nádraží slepil prsty sekunďákem... lollollol

Ono je to cely bozi..Hlavne,ze je to MTM...420 kobylek je peknejch..I kdyz me by stacila i "obyc"...

Coze? :D a proc to delas?A na nadrazi..? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...