Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

No o moc chytřejší z těch obrázků teda nejsu... ;)

nafta jde

svíčká žhaví

oběhovy čerpadlo jde

turbínka na vzduch jde

ale kuwa jedna nehoří

No to už jsi psal včera, že to má, co to má mít a stejně prd. Taky mě nic nenapadá. Jde tam ta nafta ve správným tlaku ? Jestli to nemá někde nějakej pomocnej regulační ventil jakože "pro správnou funkci".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o moc chytřejší z těch obrázků teda nejsu... ;)

nafta jde

svíčká žhaví

oběhovy čerpadlo jde

turbínka na vzduch jde

ale kuwa jedna nehoří

No to už jsi psal včera, že to má, co to má mít a stejně prd. Taky mě nic nenapadá. Jde tam ta nafta ve správným tlaku ? Jestli to nemá někde nějakej pomocnej regulační ventil jakože "pro správnou funkci".

ventil tam je

asi to zas rozhodím a podívám se jak práší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi, jsem konečně zde. Ivance a Vašíkům přeji vše nej a hlavně hodně zdravíčka... :palec2:

Ahojda,

tak Vašasi už užívá celý den a je to i tady na foru poznat lol

no když jsem viděl tu větu "V příštím životě bych se chtěl jmenovt Martin RS" tak jsem si nemohl pomoct no.

ale jinak nic osobního MRS :-))))))))))))))))

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chčije olej přes olejové filtr, je to od zmáčknutého ventilátoru nějaké vyhlé, radosti, starosti, zítra budu čučet na zapojení xenu, to bude príma den :)

Zdar Badys, a na co v tom zapojení budeš koukat? :D

Xeny na MBčko ?? :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chčije olej přes olejové filtr, je to od zmáčknutého ventilátoru nějaké vyhlé, radosti, starosti, zítra budu čučet na zapojení xenu, to bude príma den :)

Zdar Badys, a na co v tom zapojení budeš koukat? :D

Xeny na MBčko ?? :)

no musím to zapojit něajk konektory abych mohl pak od karosáře odjet, ne MB ale okinou, na MBčku jsou ještě staré baňky :)

asi po cestě z vysočiny zkončím u Váší esli to mám dobře

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chčije olej přes olejové filtr, je to od zmáčknutého ventilátoru nějaké vyhlé, radosti, starosti, zítra budu čučet na zapojení xenu, to bude príma den :)

Zdar Badys, a na co v tom zapojení budeš koukat? :D

Xeny na MBčko ?? :)

no musím to zapojit něajk konektory abych mohl pak od karosáře odjet, ne MB ale okinou, na MBčku jsou ještě staré baňky :)

asi po cestě z vysočiny zkončím u Váší esli to mám dobře

:)

Jj, to je hned vidět ten dopad nízkých cen Xenů tady na foru lol

já je do předfaceliftového předku nenacpu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chčije olej přes olejové filtr, je to od zmáčknutého ventilátoru nějaké vyhlé, radosti, starosti, zítra budu čučet na zapojení xenu, to bude príma den :)

Zdar Badys, a na co v tom zapojení budeš koukat? :D

Xeny na MBčko ?? :)

no musím to zapojit něajk konektory abych mohl pak od karosáře odjet, ne MB ale okinou, na MBčku jsou ještě staré baňky :)

asi po cestě z vysočiny zkončím u Váší esli to mám dobře

:)

Jj, to je hned vidět ten dopad nízkých cen Xenů tady na foru lol

já je do předfaceliftového předku nenacpu :feve:

origo xeny šli tak nechutně nahoru, ještě že si jedny suším rok v krabic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chčije olej přes olejové filtr, je to od zmáčknutého ventilátoru nějaké vyhlé, radosti, starosti

Mě přes olejovej filtr vychcal všechen olej z motoru... lollollol

Zdar, tak jak tak koukám, tento problém bych neřešil, je to jen kosmetická vada lol

příčina bude v předmětu, na který auto narazilo, v tvém případě stanice autobusů lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...