Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Nazdárek, klucí já se s váma taky opřu o bar

bauraku, jak to že jsi se včera nezastavil?

protoze tam byly jeste nejaky problemy tak jsem se zdrzel a pak jsem zase pospichal do Prahy ale pristi tyden bych tam mel jet znova tak treba uz to vyjde :-)

ted letim do usti tak se zatim mejte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, klucí já se s váma taky opřu o bar

bauraku, jak to že jsi se včera nezastavil?

protoze tam byly jeste nejaky problemy tak jsem se zdrzel a pak jsem zase pospichal do Prahy ale pristi tyden bych tam mel jet znova tak treba uz to vyjde :-)

ted letim do usti tak se zatim mejte ;)

Taky se tam měj a pozdravůj tam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, klucí já se s váma taky opřu o bar

bauraku, jak to že jsi se včera nezastavil?

protoze tam byly jeste nejaky problemy tak jsem se zdrzel a pak jsem zase pospichal do Prahy ale pristi tyden bych tam mel jet znova tak treba uz to vyjde :-)

ted letim do usti tak se zatim mejte ;)

Taky se tam měj a pozdravůj tam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucii,tu je zase narvano koukam.. :(

Jooo to je ... asi sou vsichni na obidku uz ;) Ja se prave vratil a uz sem nacpanej. Zapecene bolonske testovinky ... mnam ;)

NO ale to z sou na obede od trictvrte na 11... :( Ja mam zase v pajšlu tvaroh,tak jeste na obed vyckavam.. ;) Ty jo,tak to sea asi dobre naflakal.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pragl asi sobota 27.10 nebo jak je to datum, musím se domluvit s lidma co tam potřebuju nabrat od nich věci, npař vitkor ktere na mě sere :)

Noooo,27. je sobota..No tak ja s tim budu predbezne pocitat a jeste si dame vedet.. ;)

Jirko,to si byl v usti a zpatky? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko,to si byl v usti a zpatky? :o

jasna vec ;)

To si ale celkem pospichal..A kde v PH sidli tahle firma kde ted jsi?

je to zase v Holesovicich...asi 3minuty pesky z puvodni firmy lol

ani jsem nepospichal spis jsem cekal protoze zacali frezovat teplickou dalnici

Tak to je vostry ty vole.. :D No jo to je fakt,po teplicky ses tam hned..Jak dlouho Ti trvala cesta?Kde ji frezujou?U sjezdu na Novou Ves ne?

@Od prvniho Miso.. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vostry ty vole.. :D No jo to je fakt,po teplicky ses tam hned..Jak dlouho Ti trvala cesta?Kde ji frezujou?U sjezdu na Novou Ves ne?

@Od prvniho Miso.. lol lol

je to mezi sjezdem na Brezineves a na Zdiby hned za Prahou a jsou tam celkem slusny kolony... no a potom jsem musel trochu spechat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...