Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Není zač, hlavně že pomohlo ;)

Baže, na jaře to jde na oktu... :palec2:

...kotouče mě na tom přežijou :)

Myslis ty zadni,co tam sou? :smich: :smich:

Ty voe :D ty už sou na seznamu ohrožených. Včera jsem chtěl přibrzdit ručkou a nic. Teď by mi měl dát Radek snad peníze tak je asi objednám.

Do zatacky sis chtel pribrzdit jo? lol Aby si nedopad jak Viktor,jak tenkrat hodil Vectru na strechu u Termita.. lol Mel by Ti je dat jo?Prodal motorku,nebo co? :D A jaky das?Obyc a k nim premiery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zadek už obyč. Možná pojedu příští týden do Ostravy :)

Tam uz ty dírkovany mit nemusis,vid? :D Do ostravy jo?By si mi mohl privez zasilku,co? :D

No :D:D

klido, krom středy... nebo jestli zase spíš v pizzerii tak to tam nějak dostanu :D

Cago Martas..Hele uvidime,az se to bude blizit a kdyztak si zavolame..Ale zase pres koleno to lamat nebudeme..Jako tejdem sem tejden tam..Ja uz to nejak vydrzim.. ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zadek už obyč. Možná pojedu příští týden do Ostravy :)

Tam uz ty dírkovany mit nemusis,vid? :D Do ostravy jo?By si mi mohl privez zasilku,co? :D

No :D:D

klido, krom středy... nebo jestli zase spíš v pizzerii tak to tam nějak dostanu :D

Cago Martas..Hele uvidime,az se to bude blizit a kdyztak si zavolame..Ale zase pres koleno to lamat nebudeme..Jako tejdem sem tejden tam..Ja uz to nejak vydrzim.. ;)lol

jasný ;) on už je zmerčil i otec tak se ptal jestli je mám navíc, že si je dá na auto lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zadek už obyč. Možná pojedu příští týden do Ostravy :)

Tam uz ty dírkovany mit nemusis,vid? :D Do ostravy jo?By si mi mohl privez zasilku,co? :D

No :D:D

klido, krom středy... nebo jestli zase spíš v pizzerii tak to tam nějak dostanu :D

Cago Martas..Hele uvidime,az se to bude blizit a kdyztak si zavolame..Ale zase pres koleno to lamat nebudeme..Jako tejdem sem tejden tam..Ja uz to nejak vydrzim.. ;)lol

jasný ;) on už je zmerčil i otec tak se ptal jestli je mám navíc, že si je dá na auto lol

;) No to je teda pekny.. :) Zadny takovy.. :D :D ;)

edit: za 13 jsou jeho.. lol lol lol

Ba ne nedam.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl v obraze :) Teď nabíraj Spidi strojvedoucí, neláká tě to?

Já vím, třeba tady v Brně je 30 lidí podstav, ale s penězma bych na tom asi nebyl nejlíp... ;)

to každopádně, mám kamaráda co ted "studuje" mašinfíru, a je to docela dlouhej kurz teda, než začnou pořádně jezdit sami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...