Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

no woe a dál je to jako jak ty držstvo, to platíte že jedete po koleji nebo jak to je? :D

woe to družsvo musí bejt majitelem licence na provozování kolejových vozidel... ;)

a pak? :D já měl za to že koleje jako jsou dejme tomu majetkem čd, takže na ně nevlezeš, ale že si to jako nějak tu jizdu pronajmeš ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten to má ráda ostnatým drátem.. :help:

Ten to má ráda...? Tak to už rozumím tomu vtipu, co říkal Ivan Mládek jednou v čundrkantryšou. Pepíček se ptá maminky: Mami, co je transsexuál ? A maminka: nevím, zeptej se tety Jakuba... ;)

Lidi co me serou: SPIDAK !!!! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak? :D já měl za to že koleje jako jsou dejme tomu majetkem čd, takže na ně nevlezeš, ale že si to jako nějak tu jizdu pronajmeš ???

Koleje naštěstí nepatří ČD, ale SDC - Správě Dopravní Cesty, takže ve finále když chceš nějam jet jako já s Krokodýlem, dáš si plán cesty, kam a kdy pojedeš a podle km, kolik ta cesta má, zaplatíš takzvanou dopravní cestu, což je u nás řádově v desítkách korun... ;)

Je to asi podobný, jako když letíš soukromým letadlem, taky si dáváš svůj flightplan, alias plánek, kdy kam a jak poletíš... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak? :D já měl za to že koleje jako jsou dejme tomu majetkem čd, takže na ně nevlezeš, ale že si to jako nějak tu jizdu pronajmeš ???

Koleje naštěstí nepatří ČD, ale SDC - Správě Dopravní Cesty, takže ve finále když chceš nějam jet jako já s Krokodýlem, dáš si plán cesty, kam a kdy pojedeš a podle km, kolik ta cesta má, zaplatíš takzvanou dopravní cestu, což je u nás řádově v desítkách korun... ;)

Je to asi podobný, jako když letíš soukromým letadlem, taky si dáváš svůj flightplan, alias plánek, kdy kam a jak poletíš... ;)

to sem chcel vědět :palec:

kura cosby kupime lokotku? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak? :D já měl za to že koleje jako jsou dejme tomu majetkem čd, takže na ně nevlezeš, ale že si to jako nějak tu jizdu pronajmeš ???

Koleje naštěstí nepatří ČD, ale SDC - Správě Dopravní Cesty, takže ve finále když chceš nějam jet jako já s Krokodýlem, dáš si plán cesty, kam a kdy pojedeš a podle km, kolik ta cesta má, zaplatíš takzvanou dopravní cestu, což je u nás řádově v desítkách korun... ;)

Je to asi podobný, jako když letíš soukromým letadlem, taky si dáváš svůj flightplan, alias plánek, kdy kam a jak poletíš... ;)

a jestli tomu dobře rozumim, tak ti ještě daj časy, jak to můžeš jet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...