Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

čučíte na terminátora? :)

já nikoho takovýho v okolí nemám lol

:smich:

v bedně jendo

ty seš teda dobrej, v bedně mám svoje starý stahovačky a a pár šedivejch plastů + předface světlo bez mlhy lollol

až budou mrazy tak šup do peca a bude teplo :)

jé, to by mi zelený mužici z KRNAPu dali, šmejdi. Pálim jen papír a dřevo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ve tak info od informatora že auto už mě stojí na dvoře :) na to že to dělal od minulého čtvrtka to jde:)

No tak to je obdivuhodný výkon... lollollol

no jsu zvědav :feve: zase nelakoval venkovní věci tak to je taky uspora času, každopadně ještě nevolal že si pro to mám přijet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jsu zvědav :feve: zase nelakoval venkovní věci tak to je taky uspora času, každopadně ještě nevolal že si pro to mám přijet :D

No to já taky... ;) Já jsem konečně po dvou měsících tak nějak na hotovo slícoval masku s nárazníkem, poněkud to odstávalo, ale to jsem si všiml, že je nemoc spousty faceliftových oktávek... :)

A ještě jsem koukal, že musím ještě dolít olej a chladící kapalinu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ve tak info od informatora že auto už mě stojí na dvoře :) na to že to dělal od minulého čtvrtka to jde:)

No tak to je obdivuhodný výkon... lollollol

no jsu zvědav :feve: zase nelakoval venkovní věci tak to je taky uspora času, každopadně ještě nevolal že si pro to mám přijet :D

ladí spáry ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jsu zvědav :feve: zase nelakoval venkovní věci tak to je taky uspora času, každopadně ještě nevolal že si pro to mám přijet :D

No to já taky... ;) Já jsem konečně po dvou měsících tak nějak na hotovo slícoval masku s nárazníkem, poněkud to odstávalo, ale to jsem si všiml, že je nemoc spousty faceliftových oktávek... :)

A ještě jsem koukal, že musím ještě dolít olej a chladící kapalinu... ;)

olej a spol jsem dolil včera - taková malá předletová příprava před cestou dp Práglu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ve tak info od informatora že auto už mě stojí na dvoře :) na to že to dělal od minulého čtvrtka to jde:)

No tak to je obdivuhodný výkon... lollollol

no jsu zvědav :feve: zase nelakoval venkovní věci tak to je taky uspora času, každopadně ještě nevolal že si pro to mám přijet :D

ladí spáry ne ?

asi doladil, když to je u mě na zahradě, komplet, tak ted jedině naskakujou normo hodiny lol:) ale je možný že třeba budě ještě doladovat ten levej plastový podběh :D

a zas tak práce na tom nebylo pro něj, ale těch kurev co sem si vyslech lol

btw tak se kdyžtak v pátek zjevím v PV :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...