Přejít na obsah

Nefunkčný ovládací panel strešného okna a vnútorného osvetlenia


brasci

Doporučené příspěvky

Ahojte, stretli ste sa niekto s problém ohľadom horného ovládacieho panelu. Často zamrzne a nedá sa nič ovládať. Jemne nepríjemné keď raz začalo pršať a mal som otvorené strešné okno, proste nič. Musel som zastaviť, zamknúť auto kľúčom podržať zamykacie tlačidlo a vtedy zatvorilo aj okno. Potom po naštartovaní to už išlo. Zamrzne to po dlhšej jazde (cca hodina) ale napr. aj hneď ak sa pokúsim použiť vnútorné osvetlenie. To mimochodom ak chcem použiť tlačilo osvetlenia pre celé auto nereaguje vôbec a spôsobí to okamžité zamrznutie všetkých funkcií. Napr. sadnem do auta skúsim svetlá jednotlivo (napr. len vodiča) tak ok, potom strecha/roletka všetko ide. Skúsim zapnúť osvetlenie celého auta a nič, nejde. A od tejto chvíle nejde celý panel, strecha/roletka mŕtve. Niekedy sa to spamätá potom niekedy nie, to už je vec náhody... Reštart vždy pomôže. 

 

Nefungovalo to už tu keď to dali "novinárom" vo videu nižšie v 8:50 minúte je to ukázané. Ja som to už samozrejme riešil so servisom, vrátili mi to s vymeneným panelom, všetko ok auto funguje. Keby niečo tak to doneste. Sadnem do auta, naštartujem, skúsim postláčať a hneď to umrelo. Tak im vravím, už to nejde. Zostali pozerať a nechápali. Teraz to tam má ísť znova ale netvária sa, že úplne vedia čo s tým okrem opätovnej výmeny panelu... Tak len či to niekto už neriešil, prípadne vyriešil, aby som ich keď tak posunul správnym smerom. 

 

Plus ešte detail, ktorý sa mi stal skôr príležitostne, už keď som spomenul ovládanie kľúčom. Nefungovala funkcia stiahnutia/vytiahnutia okien kľúčom. Potom som skúsil okná a zadné okno /raz. ľavé raz pravé, stalo sa mi to pár krát/ nešlo ovládať impulzom na stiahnutie/vytiahnutie, iba držaním. Ale skúsil som zapnúť a vypnúť tú elektrickú detskú poistku a potom sa spamätalo to ovládanie impulzom a následne už išlo ovládanie kľúčom... No toto s nimi ani neriešim radšej, nejako ma to neštve a viem ako z toho von. 

 

Inak samozrejme spokojnosť, dobré auto :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strešné okno nemám ,ale komfortne otváranie okien mi už asi 3 krát nešlo. Ovládanie kľúčom ani impulzne ovládanie. Podľa mňa chyba v riadiacej jednotke,bo MySkoda ukazovala,ze nedokáže načítať stav okien. Len vždy keď som prišiel do servisu,tak ako na potvoru všetko šlo 😂👌 A to tam chodím často 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...