Přejít na obsah

14.4.07 tuning sraz Dlouhá Lhota


Sejis

Doporučené příspěvky

kdo jede do lhoty e nema tam asistenci bude oficialne prohlasen za zradce :)

Hlásím se rovnou dobrovolně za zrádce,na besídku nemůžu a pokud práce dá , tak snad na otočku pojedu Lhotu.

No a sám uznej že na otočku na besídku to fakt nejde -_--_--_--_- :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja az oblibenou Mimon :)

co je na mimoni tak super?vsude lidi, bordel hnus...nevim no...zlaty besidky, chabry a plasy

Zadnej sraz bych uz neoznacoval jako super, vsechno je to bud o rejzovani penez nebo o chlastu, ale Mimon snasim asi nejlip :)

To jako že jsi voškubanej jak slepice a vožralej jak kráva ? to jsi tím chtěll říct? :smich: :smich: :smich:lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja az oblibenou Mimon :)

co je na mimoni tak super?vsude lidi, bordel hnus...nevim no...zlaty besidky, chabry a plasy

Zadnej sraz bych uz neoznacoval jako super, vsechno je to bud o rejzovani penez nebo o chlastu, ale Mimon snasim asi nejlip :)

Járo, kdy jsi byl v Plasích? Já tedy nevím ,ale rozhodně tam z nás není nikdo ožralý, protože jedeme večer-na noc domů. Franta je super, kecá mu to do mirofonu, umí udělat srandu, soutěže jsou pěkné, ceny taky, lidi tam jsou v pohodě, je to "takové to domácí žvýkání", prostě pro mne sraz No.1

A nevím jak ty, ale já se tady v Chabrech bavil super, taky jsem se snažil svojí hubou něco úsměvného i vážného prohodit a to jak to má Olin s partou (nevím nakolik je tam zainteresován Viktor?) organizováno je prostě nádhera.

Nevím, ale myslím, že s tou Mimoní si opravdu přestřelil. Tam je jak psali kluci výše, bordel, mrda lidu, hnus a jen aby se člověk bál, který 18-ti letý ožralý "mistr volantu" mu minimálně odře auto. Prostě já Mimoň vypouštím a nebo max. pojedu na otočku, tzv. na kukačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chabry jsou spolecne ale vzheledem k tomu ze olin to dela dele tak ja jen pomaham jak muzu zajistit treba sponzory a tak podobne, samozrejme vydaje pujdou napul, treba za pohary a tak..spolecne se radime a dohadujeme apod.

samozrejme na tom aby vse slapalo se snazime podilet vsichni, jako olinova velka family tak my :)

tak to jen tak na vysvetlenou.

a kdo tvrdi ze mimon je good tak nevim...je to stejnej megabordel jako hradec a temhle podobny...asi uz sem z tech letist vyrostl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja mam radši ty "megabordely" vic aut, vic lidi :) preci jen nejsme vsichni stejni a kdyz si nekdo umi uzit na velkych srazech zabavu, tak je to jeho vec a kdyz nekomu staci jen klidnejsi sraziky tak taky je to kazdeho vec :) sry za OT

Angel - ty máš jediné štěstí, že jsi žena, protože to mne brzdí v tom, jak bych ti odpověděl. Prostě mám k ženám úctu a nehaním ani je, ani jejich názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja az oblibenou Mimon :)

co je na mimoni tak super?vsude lidi, bordel hnus...nevim no...zlaty besidky, chabry a plasy

Zadnej sraz bych uz neoznacoval jako super, vsechno je to bud o rejzovani penez nebo o chlastu, ale Mimon snasim asi nejlip :)

Járo, kdy jsi byl v Plasích? Já tedy nevím ,ale rozhodně tam z nás není nikdo ožralý, protože jedeme večer-na noc domů. Franta je super, kecá mu to do mirofonu, umí udělat srandu, soutěže jsou pěkné, ceny taky, lidi tam jsou v pohodě, je to "takové to domácí žvýkání", prostě pro mne sraz No.1

A nevím jak ty, ale já se tady v Chabrech bavil super, taky jsem se snažil svojí hubou něco úsměvného i vážného prohodit a to jak to má Olin s partou (nevím nakolik je tam zainteresován Viktor?) organizováno je prostě nádhera.

Nevím, ale myslím, že s tou Mimoní si opravdu přestřelil. Tam je jak psali kluci výše, bordel, mrda lidu, hnus a jen aby se člověk bál, který 18-ti letý ožralý "mistr volantu" mu minimálně odře auto. Prostě já Mimoň vypouštím a nebo max. pojedu na otočku, tzv. na kukačku

Na ja, to je pravda, v Plasich sem nikdy nebyl, vzdycky se mi to s necim kreje, Chabry loni taky nix, takze to bohuzel neposoudim, ale slysim na to jen chvalu, tak snad letos...

S Mimoni si za tim ale stojim, holt co clovek to nazor, pokud bych chtel videt jenom Octy, maximalne par Fobii a dalsich par aut, samozrejme neni co resit, ale pokud se chci podivat i na neco jinyho, i na supersporty, nema Mimon konkurenci. Octy muzu videt i jindy, beztak ma 90% RS naraznik, 80% z nas facelift, atd :) Jezdim tam tak, abych se nemusel bat, ze mi v noci nekdo zkurvi autak, a posledne sem ho nechal hned u vjezdu, zvladnul kukacku, pri odjezdu nebyl problem s odjezdem a byl klid. A jeste sem si sprintem pred setmenim dobeh na Ralsko :) MEGAbordel typu HK uz nikdy vice, to je trochu moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...