Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

v říjnu 2017  jsem si objednal Karoq 1,5, TSI manuál  s tím, že auto bude v březnu 2018 na prodejně  a teď mi prodejce sdělil, že auto bude ve 44 KT 2018. Nevíte někdo jak to v té Škodovce funguje. Mně  připadá, že  si ze zákazníků dělají legraci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Jako až 44 kt? Ve smlouvě k autu máš napsaný termín kdy může být auto nejdéle já tam mám až červen tak jsem zvědav ale zkus se zeptat z jakého důvodu se to tak posunulo taky by mě to zajímalo kor když to je už od října 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Optik to jsi špatně poslouchal a jestli né tak to bych si šel koupt jiné auto. Zítra si zavolám prodejci mam také objednáno 1.5Tsi manual.Objednával jsem také v říjnu a na prodejně jsem ho chtěl mít také koncem března.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak dej vědět co Ti řekli. Údajně  digi štít prodloužil dodání. Pokud to tak je, tak ho nemají dávat do nabídky konfigurace.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem koukal do objednávky  a já nikde termín dodání nemám. Jen prodejce řekl konec ledna termín dodání (bez digi štítu). Trval jsem na výrobě a dodání březen 2018 tak jsem doplnil o digi štít. Mám obavy aby se nepoptvrdily slova jednoho odborníka že maj problém aby to fungovalo bezchybně a mohli to pustit do světa. Zítra ráno volám prodejci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to je právě ono,  dle prohlášení tiskové mluvčí Škoda auto  budou čekací doby na vozy Škoda Karoq až 12 měsíců. To pustili na veřejnost asi před 14 dny. Bylo tam uvedeno, že je velký zájem o motory 1,5 TSI .  Já právě nechápu, že když se něco objedná a jde to objednat  a zaplatí se záloha , tak někdo jen tak prostě oznámí, že čekací doba bude delší.

Nemluvě o tom, že jsem prodal svoje auto s tím, že v zimě  moc nejezdím a na jaře budu mít nové soukromé.  Já nechci vyvolávat paniku, jen se ptám jakou má kdo zkušenost.

díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ještě jsem zapomněl sdělit, že info linka Škodovky mi na moje dotazy neustále odpovídá, že se mám obrátit na prodejce a prodejce mi říká, že se dodání posunulo, jak jsem uvedl na 44KT  a  že se to ještě může změnit, ale neví  ....................................

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Také jsem prodal auto, ale naštestí mám ještě jedno. Jak říkám zítra ráno uvidím co mě prodejce řekne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to hrůza kdybych si nechal auto bez digit štítu tak už ho mám doma ale takhle prostě musím počkat naštěstí máme ještě druhé auto ale štve mě to toto je moje 1 auto co kupují nové.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak zítra napiš. Díky, jsem z toho  nějaký zmatený. Já mám taky šuplík na ježdění, ale  tak trochu mne to ....  na auto se těšim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já objednával 18.12.2017, je to sice 2.0 TDi a prodejce mi řekl že dodací doba je 24 týdnů. Ve smlouvě též nemám datum dodání. Zítra se budu informovat u prodejce  jaká je skutečnost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,   s TDI  by to snad mělo být celkem v poho. Jen ještě  ten digi štít.  Já prostě neberu, že něco  lze konfigurovat, bez toho aby  v konfiguraci na stránkách bylo nějaké upozornění, že např .  -  tímto  se doba dodání prodlouží  -   atd.   Jak píše   Škoda  denně vyrobí  cca 300 ks aut /nevím jestli karoq /  a je to české auto ??? kam to všechno myzí ???? proč tedy VW group začíná  T roc  a dává do toho taky  1,5 TSI když je nemají ani na pokrytí výroby  ve škodovce která přišla s touto motorizací dřív.  Nějak nechápu ty co to ve fabrice  plánují ....... no za ty prachy  jsme jim my  zákazníci asi dost volní

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak digitální štít jsem objednal také, tak uvidím zítra..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ve smlouvě taky nemám termín dodání pouze nejdelší možnou dobu po kterou může trvat 7 měsíců a to prodejce řekl že radši píšou tu možnou nejdelší dobu radši.a skoda vyrobi asi 300 kusů ale pouze v ml boleslavi jinak karoq se vyrábí v kvasinach.tam množství už nevím ale největší zájem je o 1.5 tsi.nasi maj manuál já automat a asi budu čekat dele

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdybych neměl digi. štít ,auto bych už měl asi vyrobeno ,ale teď nevím kdy ,co,  jak. Zajímavé  je, že   auto je stále zaplánované na termín 6kt .Nechápu když auto nevyrobí a je nějaký problém s výrobou, neinformujou prodejce ,aby měl info pro zákazníka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Infolinka Vám v tomhle moc nepomůže.

Každý prodejce předem vidí + - dva týdny, v jakém termínu se bude vyrábět vůz. Za tu hranici se termín dodání neposune.

Stává se i to, že vůz je vyroben rychleji. Ale to vám žádný prodejce neslíbí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 43 minutami, Habi001 napsal:

Infolinka Vám v tomhle moc nepomůže.

Každý prodejce předem vidí + - dva týdny, v jakém termínu se bude vyrábět vůz. Za tu hranici se termín dodání neposune.

Stává se i to, že vůz je vyroben rychleji. Ale to vám žádný prodejce neslíbí.

U mého auta mi prodejce ukazoval přesně den kdy mělo být auto vyrobeno,uplynuly cca 2 týdny a zatím žádnou informaci nemám, kdy bude znovu pokus o výrobu;).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Leda , že by ti skočilo místo dokončení Mladá Boleslav.

Auto se udělá až po lakování v Kvasinách a potom se veze na dokončení do Boleslavy.

Ale jak říkám, to by on měl vidět nebo vědět.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co zatím vím,tak je problém digi.štít.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak info od prodejce je ze me se termin nemeni. Dodani konec března.

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo: (upraveno )

Overoval jsem si u prodejce meho Karoqa 1.5TSI DSG Style (s digi panelem, objednano zacatkem listopadu)

Vůz je aktuálně plánovaný na výrobu v 16. – 18. kalendářním týdnu.

Pry je to ale zatim nezavazny termin, cca 2tydny predem ma byt znam presny potvrzeny termin.

Editováno na havrosh

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak stále nic nevím ,poslán dotaz do Škodovky:angry2:.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se