Jump to content

Karoq dodací lhůta


Optik

Recommended Posts

v říjnu 2017  jsem si objednal Karoq 1,5, TSI manuál  s tím, že auto bude v březnu 2018 na prodejně  a teď mi prodejce sdělil, že auto bude ve 44 KT 2018. Nevíte někdo jak to v té Škodovce funguje. Mně  připadá, že  si ze zákazníků dělají legraci.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem koukal do objednávky  a já nikde termín dodání nemám. Jen prodejce řekl konec ledna termín dodání (bez digi štítu). Trval jsem na výrobě a dodání březen 2018 tak jsem doplnil o digi štít. Mám obavy aby se nepoptvrdily slova jednoho odborníka že maj problém aby to fungovalo bezchybně a mohli to pustit do světa. Zítra ráno volám prodejci.

Link to comment
Share on other sites

to je právě ono,  dle prohlášení tiskové mluvčí Škoda auto  budou čekací doby na vozy Škoda Karoq až 12 měsíců. To pustili na veřejnost asi před 14 dny. Bylo tam uvedeno, že je velký zájem o motory 1,5 TSI .  Já právě nechápu, že když se něco objedná a jde to objednat  a zaplatí se záloha , tak někdo jen tak prostě oznámí, že čekací doba bude delší.

Nemluvě o tom, že jsem prodal svoje auto s tím, že v zimě  moc nejezdím a na jaře budu mít nové soukromé.  Já nechci vyvolávat paniku, jen se ptám jakou má kdo zkušenost.

díky

Link to comment
Share on other sites

ještě jsem zapomněl sdělit, že info linka Škodovky mi na moje dotazy neustále odpovídá, že se mám obrátit na prodejce a prodejce mi říká, že se dodání posunulo, jak jsem uvedl na 44KT  a  že se to ještě může změnit, ale neví  ....................................

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,   s TDI  by to snad mělo být celkem v poho. Jen ještě  ten digi štít.  Já prostě neberu, že něco  lze konfigurovat, bez toho aby  v konfiguraci na stránkách bylo nějaké upozornění, že např .  -  tímto  se doba dodání prodlouží  -   atd.   Jak píše   Škoda  denně vyrobí  cca 300 ks aut /nevím jestli karoq /  a je to české auto ??? kam to všechno myzí ???? proč tedy VW group začíná  T roc  a dává do toho taky  1,5 TSI když je nemají ani na pokrytí výroby  ve škodovce která přišla s touto motorizací dřív.  Nějak nechápu ty co to ve fabrice  plánují ....... no za ty prachy  jsme jim my  zákazníci asi dost volní

Link to comment
Share on other sites

Ve smlouvě taky nemám termín dodání pouze nejdelší možnou dobu po kterou může trvat 7 měsíců a to prodejce řekl že radši píšou tu možnou nejdelší dobu radši.a skoda vyrobi asi 300 kusů ale pouze v ml boleslavi jinak karoq se vyrábí v kvasinach.tam množství už nevím ale největší zájem je o 1.5 tsi.nasi maj manuál já automat a asi budu čekat dele

Link to comment
Share on other sites

Kdybych neměl digi. štít ,auto bych už měl asi vyrobeno ,ale teď nevím kdy ,co,  jak. Zajímavé  je, že   auto je stále zaplánované na termín 6kt .Nechápu když auto nevyrobí a je nějaký problém s výrobou, neinformujou prodejce ,aby měl info pro zákazníka.

Link to comment
Share on other sites

před 43 minutami, Habi001 napsal:

Infolinka Vám v tomhle moc nepomůže.

Každý prodejce předem vidí + - dva týdny, v jakém termínu se bude vyrábět vůz. Za tu hranici se termín dodání neposune.

Stává se i to, že vůz je vyroben rychleji. Ale to vám žádný prodejce neslíbí.

U mého auta mi prodejce ukazoval přesně den kdy mělo být auto vyrobeno,uplynuly cca 2 týdny a zatím žádnou informaci nemám, kdy bude znovu pokus o výrobu;).

Link to comment
Share on other sites

Overoval jsem si u prodejce meho Karoqa 1.5TSI DSG Style (s digi panelem, objednano zacatkem listopadu)

   Vůz je aktuálně plánovaný na výrobu v 16. – 18. kalendářním týdnu.

Pry je to ale zatim nezavazny termin, cca 2tydny predem ma byt znam presny potvrzeny termin.

Edited by havrosh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...