Přejít na obsah

14.4.07 tuning sraz Dlouhá Lhota


Sejis

Doporučené příspěvky

no tak mimon je na tu kukacku dobra to jo, ale ten pokec a ta atmosfera to je zase lepsi ty mensi

jinak jardo tys nikam nejel ani nepamatuju snad ten hradec predloni, taxe koukej snazit kuaaaaaa :)

jestli neprijedes do plas dostanes po papuli tam musi vsichni at vyhrajeme

Jojo, to je pravda, holt Plasy musim zkusit :palec2:

No pravda, moc sem toho nesjezdil, loni 2x Mimon a v Hradci sem byl na otocku v sobotu, jinak loni uplny prd :(

Pokusim se, nesmi se to ale kryt s MTB na Sumave, jako loni, coz byla posledni sobota v kvetnu, to by mela Sumava prednost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je lepsi v tomhle pocasku?

a) vyprahly letiste bez stinu

B) talsky mlyn - pivecko, zahradka, pokec a pohoda...

?

:D

Vitto normálně bych Ti odpověděl Tálský mlýn,ale nebylo by to uplně podle pravdy ...... dobře je tam kde je i srdíčku dobře a bohužel tálský mlýn se už časově nedal stihnout (podotýkám u mě osobně) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak zadny moc novinky tak ze nelituji ze jsem tam nebyl;)

no to moc nebylo, přibylo pár měňavek , Francesco má ještě pořád svou octu a Olin taky žije ;)lol A dědoušek Sejis zářil jak se patří na novopečenýho stařešinu lol

jj ale to nejhezci na nas jeste ceka ale to asi vyjede az v Mimoni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak zadny moc novinky tak ze nelituji ze jsem tam nebyl;)

no to moc nebylo, přibylo pár měňavek , Francesco má ještě pořád svou octu a Olin taky žije ;)lol A dědoušek Sejis zářil jak se patří na novopečenýho stařešinu lol

jj ale to nejhezci na nas jeste ceka ale to asi vyjede az v Mimoni ;)

no Mimoň tak nějak pořád nevím zda se účastnit ...... no uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak zadny moc novinky tak ze nelituji ze jsem tam nebyl;)

no to moc nebylo, přibylo pár měňavek , Francesco má ještě pořád svou octu a Olin taky žije ;)lol A dědoušek Sejis zářil jak se patří na novopečenýho stařešinu lol

já ti dám stařešinu :aggressive:lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak zadny moc novinky tak ze nelituji ze jsem tam nebyl;)

no to moc nebylo, přibylo pár měňavek , Francesco má ještě pořád svou octu a Olin taky žije ;)lol A dědoušek Sejis zářil jak se patří na novopečenýho stařešinu lol

já ti dám stařešinu :aggressive:lollol

njn kdybych napsal dědulu bylo by to moc omšelý a všední to má každej lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...