Přejít na obsah

Zadní repro


Doporučené příspěvky

Ahoj,

zakoupil jsem novou octavku a nejsou nataženy vodiče na zadní repro, kudy nejlépe natáhnout a vyhnout se možného poškození auta, je v záruce. Díky za radu, ve staré jsem to tahal prostředkem, ale tam jsem demontovat plast pod ručkou atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

kabely nataženy, ale odnesl to jeden držák, prostě povolil víc než je zdrávo, ale práh drží, zítra, tj. v sobotu, připájím konektory, přišroubuji do podložek repro a bude to.

Už se těším jak to bude hrát. :)

Pepa

Ja som to robil tiež, ide to v pohode...... potom si ešte kúp jeden euro-iso-konektor na repro do rádia, lebo budeš ho musieť nahradiť 8-vodičovým....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

kabely nataženy, ale odnesl to jeden držák, prostě povolil víc než je zdrávo, ale práh drží, zítra, tj. v sobotu, připájím konektory, přišroubuji do podložek repro a bude to.

Už se těším jak to bude hrát. :)

Pepa

Ja som to robil tiež, ide to v pohode...... potom si ešte kúp jeden euro-iso-konektor na repro do rádia, lebo budeš ho musieť nahradiť 8-vodičovým....

Konektor upraven, rozpáral jsem koupený a doplnil piny na zadní repro. Namontována napájecí člen na anténu a po malé laboraci, rádio Panasonic a jeho kabeláž není dělaná pro celkem malý prostor v palubce, vše pozapojováno, zadní repro namístě a zvuk oki. Ale určitě se dá ještě něco vylepšit, jiná repro do předních dveří, ale zatím príma. Díky všem za rady.

Pepa

post-6939-1176588265_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

kabely nataženy, ale odnesl to jeden držák, prostě povolil víc než je zdrávo, ale práh drží, zítra, tj. v sobotu, připájím konektory, přišroubuji do podložek repro a bude to.

Už se těším jak to bude hrát. :)

Pepa

Ja som to robil tiež, ide to v pohode...... potom si ešte kúp jeden euro-iso-konektor na repro do rádia, lebo budeš ho musieť nahradiť 8-vodičovým....

Konektor upraven, rozpáral jsem koupený a doplnil piny na zadní repro. Namontována napájecí člen na anténu a po malé laboraci, rádio Panasonic a jeho kabeláž není dělaná pro celkem malý prostor v palubce, vše pozapojováno, zadní repro namístě a zvuk oki. Ale určitě se dá ještě něco vylepšit, jiná repro do předních dveří, ale zatím príma. Díky všem za rady.

Pepa

To som rád, aj ja som daval panasonic a ledva som to tam napratal.....(tie kable) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...