Jump to content

Octavia I

Škoda Octavia první generace

Forums

 1. Exteriér

  nárazníky, světla, plechařina atd.

  20.4k
  posts
 2. Interiér

  sedačky, volanty, přeměny interiérů Octavií atd.

  18.8k
  posts
 3. 52.6k
  posts
 4. Podvozek

  tlumiče, pružiny, kolesa apod.

  24.3k
  posts
 5. 41.5k
  posts
 6. Autohifi, Navigace

  vaše hifi sestavy, dotazy na vše kolem hudby v Octavii atd.

  10.9k
  posts
 7. Ostatní

  to, co se nevešlo nikam jinam :-)

  20k
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • Zdravím všechny, mám dotaz - pravděpodobně se mi stalo toto: https://forum.skodahome.cz/.../134859-zvuk-z.../ (soudím na základě zvuku z videa), a ve většině servisů mi říkají, že "převodovky nedělaj". Mám Fabii II, 1,6 16V z roku 2008.   Nevíte, kde v Praze či okolí to nechat opravit, aniž bych musel vyměňovat celou převodovku a/nebo ruinovat peněženku? Moc díky!
  • To stejně jsem měl s Kodiaqem (někde tady na foru dohledáš vlákno). Vyřešeno vrácením auta :)
  • Teoreticky by to mohlo ísť aj bez kábla, ak si kúpiš nejaký wireless dzindzík za cca 100-150 eur. Pokukaj Smartlink témy pri iných modeloch... a potom daj vedieť, či to funguje aj na trojkovej Fabii. :)
  • Až to někdo bude potřebovat pro Fabii 2 2010 a novější, přes masku se tam nedostanete, musíte zpoza chladičové stěny, a zatáhnout dolů za tento háček na fotce - rozebral jsem to pro nešťastníky. Mě osobně pomohlo přitlačit kapotu dolů a lomcovat trochu do stran (důležité) (pomocník) za současného tahání za lanko v kokpitu kleštěmi (já) (předtím jsem zlomil uchycení plastové páky), tudíž jsem za chladičovku nemusel. Pojistka západky má dva háčky, jdoucí vodorovně na lanko (tahá se k řidiči), a na stejné páce jdoucí dolů (tahá se dolů) pro nouzové odjištění zpoza chladičové stěny, vstup do zámku zesdola. Snad to někomu pomůže.
×
×
 • Create New...