Přejít na obsah

Mimoň 4.-6.5.2007


baurak

Doporučené příspěvky

Já hodnotím Mimoň jednoznačně kladně bylo to super. Příjezd v pátek večer než jsme postavili stan tak jsme vylemtali 2 plecháče a vyšli projít mimoň co stánek to G cestou jsme skoukli kundy co v tý strašný zimě myli auta no prostě brr museli jsme se jít zahrát G-čkem. Pak jsme šli omrknout libovky jenže byla tma a hovno vidět, ale cestou jsme potkaly nějaké 2roštěnky, které chtěly vyfotit a pak se nás chvilku držely, ale jak jsme zjistili byly to ty děvky co myli auta a chtěly z nás vytáhnout jen drink a tak jsme je poslali do pr.. a šly na G. (Blondýna s brunetou a furt se fotili a vopruzovali tam snad každého). Pak jsme šly na tu disko párty nebo co to bylo stryptýz nic moc, ale v kotli jsme našly jiné dvě roštěnky se kterými jsme vydrželi s občasnými (častými) přestávkami na G skřepčit v kotli až do 5do rána. Holky se pak k nám nastěhovali a byly snáma celý tuning. Ráno po dvou hodinách spánku na přední sedačce, bo mi ta jedna usnula na zadní sedačce, mi bylo pěkně blbě protože jsem se v zápalu chlastání zapomněl navečeřet, ale šavle se naštěstí nekonala. Překvapení se konalo ráno protože našeho večer straceného kamaráda jsme našli ve stanu z nějakou hyldou, kterou prý sklátil někde na louce, ale naštěstí si nepamatoval jak vypadala. Než se probudil tak zmizela ze stanu a už se neukázala, ale musel to být kotel protože šla jak naprcanej kačer. A on měl celé kalhoty od bahna, a vypadal jak kdyby právě vylezl z popelnice. V sobotu večer zase kalba, ale šly jsme brzo spát, aby jsme stačili do rána vystřízlivět.

A pak tam byly taky ty auta no:). Libovek tam bylo tak 2x 3x více než na Mimoni 9, a fakt byly pěkné. Nejlepší byl borec starej dědula, který si vytunil varburga a v dresu závodníka sedel pyšně vedle svého auta obestavěného páskou:)). Nejvíce obdivu sklidil ten Rapid a byl fakt nádhernej . Taky organizace byla lepší bordel tam moc nebyl, kdo kravil dostal painbolkou a omezili rovné úseky. A celkově tam bylo strašný množství aut řekl bych taky tak 2x více. Zkusil jsem si 2x volný sprint a dostal jsem 2x pěkně naprdel byl jsem beznadějně poslední:).

Pak jsem byl skouknout gumování chudáci auta. Jinak viděl jsem tam Octavii, která měla předek myslím z té nové alfy, ale bohužel jsem ji nestačil vyfotit. Fotek mám taky spoustu fotil jsem jen libovky a octavie, ale fotky budou až ve středu. Takže ať si říká kdo chce co chce mě se Mimoň moc líbila.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panáčkovi s tím vočouzeným bordo kombikem to nějak nevyšlo. Hned v první jízdě asi v půlce trati se mu do mraku černýho kouře přidal bílej, zakuckalo to a bylo nejspíš po motoru. Ty co ho znaj si asi oddechli, protože snad bude od něj na chvíli pokoj. To, že mu to hulí, jak lokomotiva a kudy projede je po něm smrad ještě za hodinu je věc jedna a je to jen o techničák. Lítá s tím ale po městě, jak p.ča a ohrožuje všechny kolem, že by mu měli rychle sebrat papíry.

A navíc, jak bylo pěkně vidět, když se to načipování umí, jede to a ani to nemusí kouřit. Na poslední fotce dole stojí na startu vedle toho smradocha Octa s RZ 4S8 3377. Moc by mě zajímalo, kdo tenhle čip dělal, resp. jestli je to jen čip, protože tohle auto nejen, že kouřilo velmi decentně, ale všem jim naprášilo už od startu. To byl aspon tuning, jak má bejt.

RE: Vono vse zalezi jak si reknes, ze chces udelat cip, kdyz nemas zase tak dobre komponenty a chces max vykon, tak se to holt musi dopovat palivem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ale to si ten "úpravce" dělá tak akorát blbý jméno sám sobě. Tenhle jouda ještě jezdí s jeho reklamou na zadním okně. A že by mu to nějak jelo, to zrovna taky ne. Jak jsem psal, ten s tou Octou vedle něj ho sprášil, jak malýho psa a bez kouře.

RE: No DieselPower tam reprezentovalo modre VW Polo SDi, ktery ma 214PS a tusim pres 430Nm...byli prvni v kategorii TDi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu ráno měřili v jedný vesnici těsně před Mimoní a když jsem jel odpoledne zpátky směr Doksy, tak tam někde měřili taky. Na to, že to je taková monstr akce jich ale bylo moc málo.

vono jich je málo normálně a ještě na takový akce, to je uplnej výsměch... a pokud vím, tak Obecní a Městská policie by měla suplovat v těchto případech jejich práci. Jenom kdyby si měli ty radary vypujčit, tak maj to zapujčení zaplacený na pár pokutách.. v obecní pokladně.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ale to si ten "úpravce" dělá tak akorát blbý jméno sám sobě. Tenhle jouda ještě jezdí s jeho reklamou na zadním okně. A že by mu to nějak jelo, to zrovna taky ne. Jak jsem psal, ten s tou Octou vedle něj ho sprášil, jak malýho psa a bez kouře.

RE: No DieselPower tam reprezentovalo modre VW Polo SDi, ktery ma 214PS a tusim pres 430Nm...byli prvni v kategorii TDi...

já samozřejmě vím, co to je za auto, to Polo, ale žádnou firmu jsem záměrně nejmenoval, tak dík, žes to propíchnul ty. lol

Ale o to víc se divím, že tomu dotyčnýmu nejmenovanýmu člověku ze jmenovaný firmy nevadí, že s logem jeho firmy na okně jezdí takovej sajrajt (tedˇ nemyslím majitele auta, ale tu zahnojenou Octu), protože s tím se opravdu není důvod chlubit, bytˇ to takhle "poladil" nejspíš na výslovný přání majitele vozu. Tohle když uvidí nějakej potenciální zájemce, kterej se neumí rozhodnout, jestli mu to svěřit nebo ne, tak má myslím ten problém v mžiku vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...