Přejít na obsah

Vánoční besídka


FRANK

Doporučené příspěvky

Jinak kochták opět perlil... a jeho přínos v podobě světu motorů z roku 1985 :p ................ :palec2:

z roku 85 tam měl jen jedno číslo :) většina z roku 89, docela super počteníčko, já bych mu ten další pohárek dal zase :palec2:

Jaká byla cesta na Kolín? Já se od Vás odtrhnul směrem na Pce a pak to byl docla děs běs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby jsi nemel treba predni okno? :D

Tak na jare budes muset dohnat rumovej deficit za tuhle besidku.. ;)

snad i kdybych mel jet na kole tak dorazim...

tak tahle beseda byla ve znameni rumu jo?? hmm a okurky taky byly??

A kdybys na tom kole uz nemohl,tak Te vemem na spagat.. :scooter::D

No rekl bych ze docela jo..Vsude samej rum a kola nebo kofola..Zahlidl sem par piv a flasu vina,ale to bylo fakt ojedinely.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ty klice si matne vzpominam ze sem zahlid uplne nahodou :p

Ale vypadal jsi,jak kdyz jdes dle GPS na jistotu.. :D Akorat ti to asi ukazovalo naky serpentyny... :smich::smich:

Jinak kochtakovy tiskoviny.. :palec2: to je fakt..Jak je porad pretahoval od stolu ke stolu,pak do pokoje..No proste vsude.. :D

kol11 to asi zapusobil ten rum a ta vnadna divcica za barem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ty klice si matne vzpominam ze sem zahlid uplne nahodou :p

Ale vypadal jsi,jak kdyz jdes dle GPS na jistotu.. :D Akorat ti to asi ukazovalo naky serpentyny... :smich::smich:

Jinak kochtakovy tiskoviny.. :palec2: to je fakt..Jak je porad pretahoval od stolu ke stolu,pak do pokoje..No proste vsude.. :D

kol11 to asi zapusobil ten rum a ta vnadna divcica za barem lol

Tak to jsi to jeste ustal dobre..Pac to je smrtelna kombinace.. :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ty klice si matne vzpominam ze sem zahlid uplne nahodou :p

Ale vypadal jsi,jak kdyz jdes dle GPS na jistotu.. :D Akorat ti to asi ukazovalo naky serpentyny... :smich::smich:

Jinak kochtakovy tiskoviny.. :palec2: to je fakt..Jak je porad pretahoval od stolu ke stolu,pak do pokoje..No proste vsude.. :D

kol11 to asi zapusobil ten rum a ta vnadna divcica za barem lol

Jo cerka majitele!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kochták opět perlil... a jeho přínos v podobě světu motorů z roku 1985 :p ................ :palec2:

z roku 85 tam měl jen jedno číslo :) většina z roku 89, docela super počteníčko, já bych mu ten další pohárek dal zase :palec2:

Jaká byla cesta na Kolín? Já se od Vás odtrhnul směrem na Pce a pak to byl docla děs běs

No cesta docela na draka... jel jsem do kolína tam nabral kámoše a jel směr boleslav... tak to cesta ještě horší... potom další srazík a šup do liberce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty debilni rumy,ty me prave uplne sťaly a ta orechovica tam nakopla total. Sem si sel na bár pro pívo a Badys s Lukem hned zacali at si prej dam s nima apod,ze prej kdo nepije rum,neni sravnej svazak a zante ty kecy. Tak jsem si tu jedu svazackou davku dal a pak jsem odesel a najednou mi Pan Luke naserviroval hned dalsi a ze prej at snim jdu zase na bar. No a bylo zle. Pak Badys mi svinsky podstrcil ten orech,at mu to prej pohlidam,ze si ji rano vyzvedne a byl konec lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty debilni rumy,ty me prave uplne sťaly a ta orechovica tam nakopla total. Sem si sel na bár pro pívo a Badys s Lukem hned zacali at si prej dam s nima apod,ze prej kdo nepije rum,neni sravnej svazak a zante ty kecy. Tak jsem si tu jedu svazackou davku dal a pak jsem odesel a najednou mi Pan Luke naserviroval hned dalsi a ze prej at snim jdu zase na bar. No a bylo zle. Pak Badys mi svinsky podstrcil ten orech,at mu to prej pohlidam,ze si ji rano vyzvedne a byl konec lol

asi 15% tohoto textu se zakládá na pravdě lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...