Přejít na obsah

TomTom Free-ke stažení


karlos3

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jestli lze někde z netu stáhnout navi.softík TomTom do PDA ?

Dnes jsem vyměnil mé staré PDA za nové(Fujitsu siemens) a chtěl bych zkusit do toho dát TomToma,slyšim od kolegů na navi.v PDA jen chválů,tak bych ho chtěl zkusit a slyšel jsem že to jde stáhnout,ale nemám s tim zkušenosti kde hledat,tak chci poprosit o radu od někoho kdo už s tim má zkušenost.

Mám zatim v autě Nexuse (kvůli pravidel.cestám do zahraničí),ale popravdě už to tolik zas nepotřebuji a po novém roce se chystám vyměnit své auto za nové a kdyby byl ten TomTom v PDA dobrej tak bych se příště do nového auta na origo.navi vykašlal.

Nebo jestli je lepší něco jiného než TomTom tak poradte,fakt s těmito softy nemám zkušenost,jen že ten TomTom je tak nejznámější.

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli lze někde z netu stáhnout navi.softík TomTom do PDA ?

Dnes jsem vyměnil mé staré PDA za nové(Fujitsu siemens) a chtěl bych zkusit do toho dát TomToma,slyšim od kolegů na navi.v PDA jen chválů,tak bych ho chtěl zkusit a slyšel jsem že to jde stáhnout,ale nemám s tim zkušenosti kde hledat,tak chci poprosit o radu od někoho kdo už s tim má zkušenost.

Mám zatim v autě Nexuse (kvůli pravidel.cestám do zahraničí),ale popravdě už to tolik zas nepotřebuji a po novém roce se chystám vyměnit své auto za nové a kdyby byl ten TomTom v PDA dobrej tak bych se příště do nového auta na origo.navi vykašlal.

Nebo jestli je lepší něco jiného než TomTom tak poradte,fakt s těmito softy nemám zkušenost,jen že ten TomTom je tak nejznámější.

Předem díky.

Ahoj, urcite je software Tomtom jeden z nejlepsich. Tu aplikaci Ti muzu poskytnout vcetne nejnovejsich map (cele Evropy) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chces rozchodit interni GPS prijimac na svoji Nokii N95, vid? :) Jo, uz jsem cetl ze to jde s jednou verzi Tomtomu. ;) Urcite by se dala sehnat!

Jsem se na to koukal a s N95 by mel pracovat TOMTOM 6.03, zatim jsem ho nikde nenasel...

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...