Přejít na obsah

tak.. me zas zajimaji penize:)


abado

Doporučené příspěvky

to s tema autama bylo i u nas. pred 3lety,otec funglovku Fabii a ja po pul roku vymenil Formana za Octuli. To bylo reci. ALe ze jsme na ty auta setrili nekolik let uz nikdo vedet nechce. A vetsinou jsou to taci co skoro nic nedelaji,v jedne ruce drzi pivisko a v druhe odklepavaji cigo. No ja mam kolem 14 cistyho,ale jak tak vsechno zdrazuje je to cim dal tim tezsi. Ne ze bych byl na mizine a nemel co jist,ale spis si uz nic nenasetrim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nam zase plati zamestnavatel aspon litacku celorocni ;)

ale jinak jako PM v nasi firme to mame trosku jiny nez to co dela tomas...u nas je to vic backoffice a staras se o ten produkt od A do Z

ale jelikoz mame sit autorizovanejch dealeru tak pak uz nemusim mit ty dva a misto nic si to delame sami..pricemz opravovat moje produkty nastesti neni potreba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s tema autama bylo i u nas. pred 3lety,otec funglovku Fabii a ja po pul roku vymenil Formana za Octuli. To bylo reci. ALe ze jsme na ty auta setrili nekolik let uz nikdo vedet nechce. A vetsinou jsou to taci co skoro nic nedelaji,v jedne ruce drzi pivisko a v druhe odklepavaji cigo. No ja mam kolem 14 cistyho,ale jak tak vsechno zdrazuje je to cim dal tim tezsi. Ne ze bych byl na mizine a nemel co jist,ale spis si uz nic nenasetrim.

Tohle jsem mel doposud, zijes od vyplaty k vyplate, sice mas dobre auto (ktere ti jak rikas flakaci akorat zavidi) ale proste se ti neco vys... nebo potrebujes penize navic a ty nejsou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak každý zaměstnanec musí platit odvody...

Ale mám výhodnou daňovou třídu a také je možné

na konci roku daňové přiznání, kde mi vrátí náklady

na cestu do práce, za rodinou a ještě nevím co?

Takze nedelas bokem jeste neco na ICO ? protoze nechapu jak si zamestnanec muze davat do nakladu cestovny,rodinu a podobne ... zivotni a penzijni to jde, pak manzelka pokud vydelava pod 38k rocne a jeste ruzne ZTP a deti treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nam zase plati zamestnavatel aspon litacku celorocni ;)

ale jinak jako PM v nasi firme to mame trosku jiny nez to co dela tomas...u nas je to vic backoffice a staras se o ten produkt od A do Z

ale jelikoz mame sit autorizovanejch dealeru tak pak uz nemusim mit ty dva a misto nic si to delame sami..pricemz opravovat moje produkty nastesti neni potreba :D

Takze taky "co si sam neudelas to nemas" a radeji si to proste udelas vsechno sam a mas v tom poradek :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi libi kolegove z prace (nekteri o par let starsi, cca 26-27) co maji "holou prdel", bydli u rodicu (na tom zase neni nic az tak strasneho, pokud situace nedovoli holt musi), ale stezuji si v praci na veci typu "hmm sakra za co ja budu o vikendu chlastat" pokud padne rec o penezich, a to nejlepsi nakonec ze, kdyz jim rikam, zainvestujte do drazsiho auta nez jsou ojetiny kolem 30-50 000,-, mladsiho auta, do ktereho pak nebudete rvat penize a nebude stat v servisu a hlavne vas nezrujnuje spotrebou ... a oni mi oponuji tim, ze potrebuji mit silnej objem sakra aby mohli dokazovat jak jsou "husti" ... a pak po cca tydnu jezdi do prace autobusem, protoze na benzin proste nemaji :smich::smich::smich: to me dojima nejvic ... a ja je pak dorazim tim, ze projedu mesicne tak dve nadrze za cca 2200,- a to litam kazdej den a dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nedelas bokem jeste neco na ICO ? protoze nechapu jak si zamestnanec muze davat do nakladu cestovny,rodinu a podobne ... zivotni a penzijni to jde, pak manzelka pokud vydelava pod 38k rocne a jeste ruzne ZTP a deti treba.

Tak u nás to daňové přiznání funguje i pro zaměstnance... Žiju totiž na západ od hranic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mame jenom sami managery a nic jinyho ci co?Ja trebas delam demolice a prindu si na nejakejch 20 az 30 zalezi kolik hodin udelam za mesic ale de to hlavne me to bavi!!!!No samozrejmne na auti moc casu nemam prednejsi je rodina....Navyc vetsinou stravim v praci mnesicne 270 az 350 hod.... :kol-63:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych spíš řekl, kolik máte měsíčně k dispozici když vám odečtou mobily, nájmy hypotéky apod....

temer prd, za televizi, internet, uvery, pojistky a sporeni :)

Zdenal C : zbytek ženě! :smich: tak je to správny...tak to má být!!! :smich:

cozeeeeee? :) to neni spravny pane kolego lol lol

zene musis kupovat darky ale ne ji vysolit vsechny penize :) nejlepci je na pul a je klid, ja na to teda nikdy nekoukam co zaplatim ja, proste zaplatim nakup, a ona nekdy koupi neco dalsiho apod :) a sem stastny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...