Přejít na obsah

tak.. me zas zajimaji penize:)


abado

Doporučené příspěvky

Ty voe to je hrozně směšné tyhle cool názvy profesí Product Manager :smich: .

To je dnes taková móda, sice nic neříkající název profese, ale za to manager :) .

V dnešní době je každý manager: cleaning manager - ukízečka :smich: , Manager pro styk se zákazníky, Manager realizace zakázek.......

Když mi někdo řekne, že je manager tak z toho chčiju. :smich: :smich:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe to je hrozně směšné tyhle cool názvy profesí Product Manager :smich: .

To je dnes taková móda, sice nic neříkající název profese, ale za to manager :) .

V dnešní době je každý manager: cleaning manager - ukízečka :smich: , Manager pro styk se zákazníky, Manager realizace zakázek.......

Když mi někdo řekne, že je manager tak z toho chčiju. :smich: :smich:

Co pak treba "SUPERUSER" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně peněz není nikdy dost. :palec2:

A důležité jsou jiné věci. Mít spíše hodně zážitků než hodně peněz.

Lide co nejsou zavisli na penezich jsou STASTLIVCI !!! bohuzel do te kategorie nespadam a to mas pak jako drogu, musis jich mit vic a vic (proto pracujes od rana do vecera, ale je za tebou videt vysledek) = vic veci co si muzes dovolit a co ti udela radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co je fakt, ze my "mladi" si dnes porad jenom stezuje jak malo penez mame, a pritom jak tak koukam, jsou tu i taci co jim je cca 20let a uz si vozi zadek v Octavce, kterou si nekteri starsi nemuzou dovolit ... takze na tom tak spatne nejsme ;) navic nejenom Octavky ale uz i Superby a podobne ... Pak ti v praci manazer co ma cca 70 000,- hrubeho povida, ze zna jednoho mladeho co ma bohatou matku (zjistil dle auta me matka = superb) co mu koupila Octavku (tu na kterou si poctive tezce vydelavam a splacim) ... jo drby jsou strasna vec :smich:

P.S. Az do nedavna jsem si myslel, ze zabijak je borec tak mezi 35-40 lety, velkeeejjjj a nabouchanej (nevim jak jsem na to prisel ) a pak koukam na fotky manzelek a pritelkyni a koukam :kuk: on je to mladej muzskej jako ja :smich:

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja sem to samy co tomasB (netusil sem ze to budu muset nekdy rict lol lol)

ale asi pro blbej produkt :D

a spadam do docela nizke kategorie :)

jinak to ze se tu nekdo smeje funkci produkt manager a prirovna to ke cleaning manager to povazuju trosku za smesny a je videt ze ten clovek nevi o cem mluvi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co je fakt, ze my "mladi" si dnes porad jenom stezuje jak malo penez mame, a pritom jak tak koukam, jsou tu i taci co jim je cca 20let a uz si vozi zadek v Octavce, kterou si nekteri starsi nemuzou dovolit ... takze na tom tak spatne nejsme ;) navic nejenom Octavky ale uz i Superby a podobne ... Pak ti v praci manazer co ma cca 70 000,- hrubeho povida, ze zna jednoho mladeho co ma bohatou matku (zjistil dle auta me matka = superb) co mu koupila Octavku (tu na kterou si poctive tezce vydelavam a splacim) ... jo drby jsou strasna vec :smich:

P.S. Az do nedavna jsem si myslel, ze zabijak je borec tak mezi 35-40 lety, velkeeejjjj a nabouchanej (nevim jak jsem na to prisel ) a pak koukam na fotky manzelek a pritelkyni a koukam :kuk: on je to mladej muzskej jako ja :smich:

Jj Drby.. ja si v 19 koupil octu a bracha si zrovna v tu dobu koupil péžota..a všichni tady z obce. to sou pracháči.. doma jedno auto mají a teď si koupili jestě 2 ...ale nikdo nevidi tu druhou stranu.. že sem to měl na splátky.. že sem musel makat..apod. prste vsichni vidi auto(2) = boháči..ale tak hovno boháči...je mi sice 21 teda skoro 22 a už se dívam po nejakém ferarri..ale boháč nejsem lol né..si dělam prdel.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si koupil prvni motorku Yamaha FZR kdyz mi bylo 18...potom ve 20 fiat tipo za dva roky fiat brava..a honda cbr...potom octavia 1.9tdi....ted mam 0II a noveho horneta a presne vsichni zavidi a vrta jim hlavou kde beru porad penize,kdyz jsem instalater...jenze prijdu z prace a jdu makat na fusku kazdy den do vecera a v lete mam prace donekonecna....takze me vsichni mladi dostavaji od rodicu velke dary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslete, že když má někdo kolem 50 čistého, jako já, že je to terno. Většinou, kdo vydělává takové peníze, vydělává je v oblasti, kde má i vyšší výdaje. Já si leccos koupím, ale rozhazovat rozhodně nemohu...

OSVC je trosku neco jineho rekl bych, nekdy se hodne zadari, ale dalsi mesic se treba musis uskromnit, ale to nejlepe vedi sami ICAri :) ikdyz bokem pojistuju a to je neco podobneho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Drby.. ja si v 19 koupil octu a bracha si zrovna v tu dobu koupil péžota..a všichni tady z obce. to sou pracháči.. doma jedno auto mají a teď si koupili jestě 2 ...ale nikdo nevidi tu druhou stranu.. že sem to měl na splátky.. že sem musel makat..apod. prste vsichni vidi auto(2) = boháči..ale tak hovno boháči...je mi sice 21 teda skoro 22 a už se dívam po nejakém ferarri..ale boháč nejsem lol né..si dělam prdel.. :)

O tom zadna, presne jak rikas. Nikdo nevidi, ze jsi se "upsal dablu a lichvarum" protoze jak tak pocitam, tak leasingovce necham cca 80% castky co jsem si pujcil :feve: neskutecna lichvarina ... Komu se neleni tomu se .... takze drby neresit (akorat nesmis narazit na zavistivy idioty, to pak odnasis prave na milovanem plechacovy )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si koupil prvni motorku Yamaha FZR kdyz mi bylo 18...potom ve 20 fiat tipo za dva roky fiat brava..a honda cbr...potom octavia 1.9tdi....ted mam 0II a noveho horneta a presne vsichni zavidi a vrta jim hlavou kde beru porad penize,kdyz jsem instalater...jenze prijdu z prace a jdu makat na fusku kazdy den do vecera a v lete mam prace donekonecna....takze me vsichni mladi dostavaji od rodicu velke dary

Prachy se valeji vsude kolem, akorat si je musis umet vzit a hlavne jak rikas CHTIT ... takze prace po praci a na tohle je vetsina moooc pohodlna, ale at pak blbe neremcaji kdyz jim ta jejich flakarna vyhovuje ... to mi pripomina kancl v moji ted uz temer ex-firme plne "radoby inzenyru", kteri tam jeste zustali, jejich denni pracovni napln je kdo toho vic napise po skypu, odmailuje (tak se pozna clovek co strasne huste maka = strasne huste mailuje) a pak si jeste stezuji, ze jim nepridaji ... navic jsou prakticti asi jako ... vite co ...

Jsem workoholik a za poradnou praci si ale zadam patricne ohodnoceni, proto ti pak nevadi makat od rana do vecera (nejakou dobu) pokud jsou za tebou vysledky a hlavne penizky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no brat aspon tech padesat hrubyho by se mi dost zamlouvalo :) ale moc dobre vim co z toho zbyde po vsech tech srackach a ze kdyz si zijes tady v praze tak nejak normalne a nesedis na zadku tak ti nic moc nezbyde...

zabiak je mlady pivo :) ne o moc mladsi ode me ale coz :D

Koukam pomalu, ze tu jsme my mladosi ve velkym zastoupeni :) sakra uz bych se mel trhnout na nejaky srazek, na to se sakra tesim :)

Co se tyce hrube mzdy, tak diky jednotne dani, ktera je tento rok jeste mensi z 15% na 12,5% tak si zase ti co vydelavaji bud malo (cca kolem 10 hrubeho) a ti co maji nadprumerne platy (nad cca 45-50 000,-) docela vyskakovat, protoze neodevzdaji statu takove penize (ikdyz sakra koukam ze realita je porad stejne hnusna jako pri tech starych kriterii temer ... :feve: ) pak je docela sranda, kdyz statu z tech 50ti odevzdas cca 20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak PM(Product manager) v naší firmě znamená člověka, který má na starosti určité značky(výrobce) a kompletně zastřešuje vše co se týká prodeje i servisu v dané zemi. Každý PM má na starosti několik značek. Pak ještě existuje pozice CPM(central product manager), člověk který zastřešuje danou značku v celé firmě v rámci všech zemí a zodpovídá za prodeje celoevropsky. PM má k dispozice servisní techniky a office. Servisní technik je asi jasné každému. Office pro nás dělá takové to administrativní zázemí(nakopíruj tohle, připrav tohle, zabukuj letadlo, hotel, restauraci, pošli tohle, objednej tohle, zaplať tohle, vyfakturuj tohle,...). Jinak jsem se před chvílí vrátil z večeře s jedním CPM, kterého jsem odpoledne vyzvedl, odvezl do hotelu a hodiny jsme strávili nad aktuálními projekty v ČR pro danou značku. Zítra mi pomůže s řešením dvou technicky složitých projektů(on má o 15let s danou značkou více zkušeností), za 14 dní zase pojedu já jemu pomoci s jinou značkou do jeho země(to by měl sice dělat dotyčný CPM, ale s tím než by se domluvil, tak se stokrát líp domluví se mnou :) Dotyčný CPM je totiž bulhar nejen skutečně, ale i bulhar řečnicky a jeho podpora stojí zaprd ).

Tahle práce prostě znamená neustálý oběh mezi klienty, výrobci, kanceláří, růzými meetingy různě po Evropě a domovem. Já to ani neberu jako práci, ale jako životní styl.

Jinak ano, vydělám hodně moc nadprůměrně, pro 95% populace příjem z říše snů, ale jak zde někdo napsal, člověk se s tím nějak smíří a nepříjde mu ani, že by to bylo bůhví co. Prostě pokud člověk nevydělává alespoň 0,5M měsíčně, tak prostě není rozhodně ve vatě. Funguje i to, že má člověk jiný životní styl, který nese vyžší výdaje.

Ten co vydělává dvacku měsíčně si říká jak by bylo super mít jednou tolik, ale pak by stejně zjistil, že mu to je taky těsný.

Vztáhnu-li to na západoevropské měřítko, pak vydělávám v těchto poměrech celkem slušně, ale boháč rozhodně nejsem. Na druhou stranu se mi finančně ale určitě nevyplatí kamkoliv za prací jezdit mimo ČR.

A už to tak nežerte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já raději nic dělat nebudu a ty prachy, ty někde seženu, co s tím už, né?

Jak říkával můj otec (makal pro nás jako blázen-práce-fušky-práce-fušky-pořád do kola, škoda že už není, jak rád bych mu to vrátil): lepší špatný kšeft, nežli dobrá práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...