Přejít na obsah

Drnčanie v predných dverach


Scynet

Doporučené příspěvky

Dnes mi začalo drnčať v pravých predných dverách,vie niekto postup ako sa rozobera tapacirum dveri,pripadne co by tam mohlo drncat.Dik

Přesně jak píše Prochy, už to tu bylo mnohokrát (vpravo nahoře panel HLEDÁNÍ). Jinak se tam mohlo uvolnit cokoliv, musíš to zkrátka rozdělat a prohlédnout, podotahovat.. Nezapomeň pak správně a pečlivě zakrýt dveře tou folií, aby ti tam neteklo.. Já rozebíral před půl rokem všechny 4 dveře a tak jen upozorním zejména na to, abys byl opatrný při páčení plastových madel dveří (pod nimi jsou šrouby).

Tak ať se ti to povede :palec2: a pak napiš, čím to bylo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A drncá ti to v těch dveřích vždy aji za pomale jízdy a nebo jen když jedeš rychleji (více jak 100km/h)? Mě to dělalo právě jen když jsem jel rychle a stačilo znova natlačit do těch zobáčků co drží to vnější těsnení na dveřích. U pantů to bylo volné a jak se jelo rychleji tak to jemně bouchalo. Skus teda napřed zkontrolovat to těsnění než rozebereš celé dveře :t

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne,dík Marios,akurát som to chcel napísať.Včera som skúšal, kde to klepe,tak som buchal rukou po dverách a počúval.Veľa som toho nezistil,ale potom som išiel s auto viac km a už ostalo v aute ticho a ani to viac nedrčalo.Tak je možné,že tým búchaním rukou som spravil presne to ,čo píšeš.A keď to drnčalo,tak to bolo počuť pri malej rýchlosti,ale teraz je ticho,tak ani s tým nebudem špekulovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...